Automuzeum Terezín

Tipy na výlet, České středohoří, Žatecko
Kam a jak jedeme?

Jedeme do automuzea v Terezíně u Litoměřic. Dostaneme se sem docela lehce a to buď od Litoměřic, Lovosic a dalších možných směrů. Cesty do Terezína jsou velmi dobře značené.

Za čím jedeme?

lupa

Automuzeum Terezín je zaměřené hlavně na výstavu aut i motorek od konce 2. světové války do začátku 90.let 20. století. Jsou tu vystavené vozidla z různých zemí, zejména z bývalého Československa, Východního Německa, SSSR atd. Jmenovitě vozidla jako Škoda Octavia, 1000MB, 100, různé druhy Trabantů, Moskvič a další vozidla. Je to hezká ukázka, čím se jezdilo ještě v nedávné době. Příjděte toto muzeum navštívit a mužete zavzpomínat, zejména starší generace.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

lupa

Z hlediska toho, že jsem skoro domací , jsem žádné jídlo nepotřeboval. Ale mužete se najíst třeba v restaurantu Memorial na Náměstí ČSA, v Motorestu u Památníku a dalších restauracích. Více na www.terezin.cz.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Samozřejmě se mi líbila výstava aut i to, že jsem tuto návštěvu spojil z tréninkem na kole.

Ostatní informace

lupa

Vstupné do Muzea: celé 50Kč, zvýhodněné: 10 a více osob 10% sleva, senioři nad 65 let, děti a osoby do 18ti let 50% sleva, rodinné vstupné ( 2 dospělí a až 3 děti) 100 Kč. Děti do šesti let vstup ZDARMA. Více na www.automuzeum-terezin.cz.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Druh:
na kole
Bylo zde:
5 turistů
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Litoměřice město
(vzdálenost od místa: 2.49 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Automuzeum Terezín

10.08.2012 23:35
Krásná výstava

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace