TURISTIKU PODPORUJÍ
60 031 turistů a cestovatelů
98 690 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 069 442,- odměny za články

Nad Metují Police dvě muzea a krásná radnice - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • 22.6.2012 14:37

  Klášter je opravdu úžasný, taky doporučuju. My byli ubytováni v penzionu Zámeček. V Polsku jsme byli, na Hejšovině a v Bledných skalách. Jeli jsme z Police busem na Lhoty u Machova, odtud pak pěšky. Zpět busem ze Žďárek (Z Pstražné tam dojdete po cyklostezce, příjemná lesní cesta)

 • turista
  Škop jaroslav
  pozor
  12.8.2011 22:42
  Je zde v Merkuru velké "oblbování"návštěvníků.Jedná se o nesprávné uvádění ceny vstupného,klamání návštěvníků ohledně slosování vstupenek-tyto nejsou již 2 roky slosovávány,ale stále je slosování inzerováno,špatné osvětlení exponátů,chybějící popisky jak exponátů tak i není uvedeno kdo různé exponáty sestavil-není to dílo pouze firmy Merkur.Ani na kolejišti není všechno v pořádku.Většinou skoro nic nejezdí.Bylo by to dobré muzeum kdyby pan ing Kříž se více věnoval kvalitě muzea a ne jenom tomu co mu to finančně vynese.
 • turista
  Lenka Šimková
  Už se tam moc těšíme,
  13.6.2009 14:36
  díky za skvělé tipy na výlety. Před 2 lety jsme byli v teplicích n. Metují a letos se vracíme jen o kousek dál, abychom prošli více Broumovsko. Takže, Tomáši, zcela jistě využijeme i tvých tipů, protože jste nás předběhli:-) Na polské straně jste náhodou nebyli? Tam by to prý také mělo být zajímavé, ale nevím, jak se tam běžnou dopravou dostat, chci využít turistických infocenter, jestli tam není nějaká přeshraniční vlaková doprava.
 • RE> muzeum Merkur
  21.10.2009 19:48
  A když počkáte na druhý týden v srpnu, je tu i tradiční pouť s výstavou vozidel-veteránů v parku naproti muzeu.Nádherný starý auta, motorky, dobové kostýmy, k tomu návštěva muzea, čerstvě napečené pouťové koláče z místní pekárny, to nemá chybu.
 • RE> muzeum Merkur
  2.6.2009 21:38
  Taky o něm informuji,včetně otevírací doby.Tomáš
 • turista
  pilnas
  muzeum Merkur
  2.6.2009 18:46
  ještě je tady výborný muzeum Merkuru, na náměstí, doporučuji navštívit, info najdete tady na turistice

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Nad Metují Police dvě muzea a krásná radnice

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace