TURISTIKU PODPORUJÍ
61 462 turistů a cestovatelů
109 073 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 361 979,- odměny za články

Soutěž o LED svítilny značky Fenix

Soutěžit můžete od 1.11.2012 do 25.11.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Soutěžní otázka: Kolik metrů dosvítí čelovka Fenix HP11?


Nápovědu pro soutěžní otázku najdete na stránce Fenix.


Tři vylosovaní vyhrají:
1. cena - Fenix HL21
2. cena - Fenix E11
3. cena - Fenix E05

Podmínky účásti v soutěžiAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

LED svítilny značky Fenix si za své několikaleté působení na světovém trhu vybudovaly obrovský respekt. Jde o výrobky společnosti FenixLight Limited, jenž se soustředí na produkci vysoce kvalitních LED svítilen a čelovek pro domácí, venkovní a profesionální použití.

Výrobky firmy FenixLight se vyznačují velmi pokročilým designem, kvalitním provedením a rozumnou cenovou politikou. Srdce každé svítilny tvoří spojení vysoce efektivní digitální elektroniky a špičkové výkonné LED od americké společnosti Cree nebo LED Luxeon Rebel od společnosti Lumileds. Díky pečlivě navrženému optickému systému, včetně čočky opatřené antireflexní úpravou, svítilny Fenix oplývají vynikajícím světelným výkonem. Regulátor konstantního proudu zaručuje stabilní jas svítilny a tudíž na rozdíl od klasických žárovkových svítilen výstupní světelný výkon neklesá a Fenix baterky se nestmívají v čase. Řízení mikroprocesorem navíc umožňuje uživateli zvolit intenzitu jasu v širokém rozsahu.

Díky široké nabídce modelů se svítilny Fenix uplatňují v profesionální sféře v armádě, policii, vězeňské službě, jako lovecké svítilny, pro sportovce (světla na kolo), turisty a i běžné domácí použití. Věříme, že si vyberete i vy!

Výsledky soutěže

Gratulujeme vítězům: 1. cena: Jana Petrovičová; 2. cena: Peta Loula; 3. cena: Aleš Hofman