TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 485 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 722,- odměny za články

Zářijová soutěž s OZP a s www.hravamama.cz

Soutěžit můžete od 7.9.2012 do 30.9.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Léto plné sluníčka, koupání a lelkování je za námi a my jsme si pro Vás s webem zábavy a zdraví s OZP připravili novou soutěž o spoustu krásných cen. Pojďte s námi soutěžit, je to snadné.

Kdy můžete soutěžit?

Soutěž probíhá od 3. září 2012 do 30. září 2012. V týdnu od 1. října proběhne vyhodnocení odpovědí a vyhlášení vítězů.

 

Soutěžní otázky a pravidla soutěže najdete zde:

www.hravamama.cz/clanky/souteze/velka-zazijova-soutez

 

O které ceny můžete soutěžit?

1)      Hlavní cena soutěže – 5000kč poukázka na namíchání vlastní směsi muesli v bio kvalitě. Za tuto částku si namícháte muesli na celý rok (cca 300 porcí)! Na stránkách www.muslimanie.cz je možné namíchat si vlastní směs z nabízených ingrediencí v bio kvalitě. Mezi kvalitní a chutné ingredience patří např. mrazem sušené jahody, maliny a borůvky, stejně tak se nabízí široké spektrum oříšků, obilnin a dalších doplňků. Výsledné muesli je možné si pojmenovat podle sebe.

2)      2x2000kč poukázka na nákup dětských sportovních potřeb ve specializovaném obchodě www.skibi.cz. Skibi se soustředí na sportovní oblečení, potřeby a doplňky pro děti a výsledkem je široký a krásný sortiment za přátelské ceny.

3)      2x poukázka na celodenní kurz Živé stravy v hodnotě 1500 Kč. Celodenní kurz Vás naučí, jak si do života přidat více ovoce a zeleniny a změnit k lepšímu svůj životní styl. Program celodenního kurzu sestává z ranního cvičení a zaměření na tělo, povídání o principech přípravy ovoce a zeleniny, praktické části, kdy účastníci spolu s lektorkou připravují recepty a společné hostiny, kdy se konzumují vytvořená jídla. Kurz je velmi inspirativní a lektorka má v oblasti velké zkušenosti.

4)      2x ruční odšťavňovač na odšťavňování ovoce a zeleniny v hodnotě 1390 Kč. Díky snadnému ovládání, absenci ostrých částí a jednoduché údržbě je velmi vhodný i pro děti. Zvládne odšťavnit ovoce jako jablka, mrkev, ananas, pomeranče, hrušky a další, ale poradí si hravě i s tvrdšími plodinami jako mrkev, řepa, petržel nebo celer.

5)      2x 500kč poukázka na namíchání vlastní směsi muesli v bio kvalitě na stránkách www.muslimanie.cz

6)      2x spiralizér, přístroj na hravé tvoření dobrot z ovoce a zeleniny v hodnotě 990 Kč. Na přístroji se dají lehce udělat např. 2m dlouhé špagety z cukety, nudle z mrkve nebo spirálky z jablek nebo brambor. Přístroj podporuje kladný vztah dětí k ovoci a zelenině. Je snadný na ovládání, takže přípravu jídla děti hravě zvládnou samy.

7)      3x poukázka na nákup v hodnotě 1000Kč v internetovém obchodě s kvalitními potravinami Freshbedýnky.cz, ovocem, zeleninou, masem a dalšími gurmánskými lahůdkami v bio kvalitě. Obchod se nachází na adrese www.freshbedynky.cz

8)      2x kurz mozaikování s dětmi, tvořivý kurz vyrábění mozaiky pro děti v hodnotě 570 Kč. Kurz vede zkušená lektorka a umělkyně Magdalena Kracík Štorkánová (www.mozaikart.cz).

9)      4x kniha Bio&Dítě v hodnotě 299 , poutavá kniha provází rodiče správným stravováním jejich dítěte od prvních příkrmů až po školní věk. Popisuje vhodné i nevhodné potraviny, způsoby úpravy různých surovin a také jejich vliv na zdraví.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.