TURISTIKU PODPORUJÍ
61 459 turistů a cestovatelů
109 049 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 361 115,- odměny za články

Soutěž o pobyt v hotelu Galik ve Velkých Karlovicích

Soutěžit můžete od 18.5.2012 do 17.6.2012

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Užijte si letní dovolenou v Beskydech - ve Velkých Karlovicích. Vychutnejte si pobyt na čerstvém vzduchu, v malebné krajině CHKO Beskydy, kde jsou stále ještě samozřejmostí ovce na pastvinách a horských úbočích, neporušené lesy a průzračně čisté horské bystřiny.

Okolí Velkých Karlovic nabízí spoustu pěších i cyklistických tras různé délky náročnosti. Loni tu přibyla cyklostezka Bečva, která je díky malému převýšení jako stvořená pro děti i málo zdatné cyklisty. Výlety si můžete zpestřit návštěvou lanového parku, bikeparku, vyjížďkou na segway či koupáním a relaxací v novém areálu Wellness Horal s termálními bazény se slanou vyhřívanou vodou v hotelu Horal. V obci i okolí se po celé léto koná spousta doprovodných akcí.

Mezi turisty a cyklisty patří k nejvyhledávanějším hotel Galik. Od června do září nabízí zvýhodněné pobyty Letní dovolená v Beskydech v ceně s polopenzí, půjčením segway a vstupem do lanového parku, na bowling a do bazénů Wellness Horal. Děti do 12 let mají ubytování se snídaní ZDARMA, hradí se jen doplatek za večeři a bazén (od 590 Kč/4 noci).

Galik je vyhlášený vynikající krajovou kuchyní. Hosté mohou využít i saunu, stolní tenis, bowling a půjčovnu kol. V nabídce na léto jsou i pobyty pro cyklisty Beskydy na kole nebo atraktivní pobyty Pro praRODIČE s dětmi s řadou bonusů v ceně.

Soutěžte a vyhrajte ceny s hotelem Galik:

  1. cena: ubytování se snídaní v hotelu Galik pro 2 dospělé a až 2 děti na 2 noci
  2. – 3. cena: rodinná vstupenka do termálních bazénů Wellness Horal

 

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje zábavná turistická trasa v okolí hotelu Galik, připravená speciálně pro rodiny s dětmi?

Správnou odpověď najdete na www.galik.cz.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

 

Podmínky účasti v soutěži

Výsledky soutěže

Petr Nevtípil Barbora Nagyová Jana Liptáková