TURISTIKU PODPORUJÍ
61 379 turistů a cestovatelů
107 590 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 377,- odměny za články

Letní fotografická soutěž Vyfoť projekt

Soutěžit můžete od 1.7.2011 do 31.8.2011

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Zachyťte objektivem poklady s „hvězdným prachem“

 

Jsou všude kolem nás, denně je můžete míjet a přitom vás nenapadne uvažovat o jejich výjimečnosti. Mohou to být cyklostezky, kulturní památky nebo supermoderní budovy. Jedno ale mají společné, nikdy by nebyly tak krásné nebýt peněz z fondů Evropské unie. Jejich půvaby nyní můžete zachytit v jedinečné letní fotografické soutěži Vyfoť projekt, která chce ukázat díla realizovaná za evropské peníze v České republice trochu jinou optikou. Optikou objektivu vašeho fotoaparátu.

Ať již je vám vzorem Sudek či Capa, ať dáváte přednost akčním záběrům či zátiším, fotografická soutěž Vyfoť projekt je pro vás výzvou. Na svých cestách určitě potkáte víc než jeden z tisíců zajímavých projektů, které podpořila ze svých fondů Evropská unie. Pak už jen stačí počkat na správné světlo či okamžik, zmáčknout spoušť a nahrát své „úlovky“ přímo na stránkách soutěže Vyfoť projekt. A třeba i vyhrát některou z atraktivních prémií.

Hlavní kategorií je Nejtalentovanější fotograf/ka, které vybere odborná porota. Vedlejší kategorií je pak Nejaktivnější fotograf/ka, kde jak název napovídá, se vítězi stanou soutěžící, kteří do soutěže přihlásí nejvíce fotek různých projektů. Každý týden se navíc budou losovat hodnotné ceny. A pokud si nejste jistí, kde nějaký projekt najít, přidejte se k dalším soutěžícím na Facebooku.

 

A co můžete vyhrát? Kromě kvalitních digitálních zrcadlovek nebo rodinných digitálních kompaktů Canon a fotokurzů dle vlastního výběru, jsou to víkendové pobyty pro dvě osoby v hotelích, jejichž rekonstrukce byla podpořena z fondů evropské unie. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.