TURISTIKU PODPORUJÍ
60 942 turistů a cestovatelů
105 056 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 211 654,- odměny za články

Soutěž o dárkové poukazy na nákup repelentů Predator

Soutěžit můžete od 3.6.2022 do 30.6.2022

Turistika.czSoutěže >  Soutěž o dárkové poukazy na nákup repelentů Predator

Repelenty Predator vás dokonale ochrání proti dotěrnému hmyzu a pomohou vám tak zpříjemnit pobyt v přírodě.

Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému a nebezpečnému lezoucímu i létajícímu hmyzu, jako jsou například komáři, klíšťata, vši, moli nebo mouchy, a nabízí tak účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou tento hmyz šíří.

Predator Parazit pomůže i při výskytu vší a hnid ve vlasech. Predator je jedničkou mezi repelenty v českých lékárnách a všechny výrobky této značky jsou podrobeny náročnému testování a schvalování státními kontrolními orgány. Výhradním distributorem produktů značky Predator je česká společnost VITAR, s.r.o. 

O co soutěžíme

O 20 dárkových poukazů v hodnotě 300 Kč na nákup produktů značky PREDATOR v eshopu www.nasevitaminy.cz.

Výhercem se stane autor každé 33. správné odpovědi. Dárkový vocher získá prvních 20 výherců. Soutěž potrvá do 30. června, 12:00 hod.   

Soutěžní otázka

Jak se jmenuje repelent v aerosolovém provedení na bázi přírodních esenciálních silic -citronennal, citronellol, eucalyptol, linalol a limonene?

Repelent je určený pro cestovatele ve všech zeměpisných pásmech proti všem druhům komárů a klíšťat včetně tropických. Je vhodný k použití i u dětí od dvou let a těhotných žen.Odpověď
Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na www.vitar.cz/znacky/predator

Značka Predator se řadí ke špičce moderních ochranných prostředků proti dotěrnému a nebezpečnému lezoucímu i létajícímu hmyzu, jako jsou například komáři, klíšťata, vši, moli nebo mouchy, a nabízí tak účinnou ochranu i před případnou nákazou, kterou tento hmyz šíří. Predator Parazit pomůže i při výskytu vší a hnid ve vlasech. Predator je jedničkou mezi repelenty v českých lékárnách a všechny výrobky této značky jsou podrobeny náročnému testování a schvalování státními kontrolními orgány. Výhradním distributorem produktů značky Predator je česká společnost VITAR.

>> podmínky soutěže naleznete zde

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace