TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 584 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 019,- odměny za články

Soutěž s ALB forming o poukázky na nákup kempingového vybavení a sleva 40% pro všechny soutěžící

Soutěžit můžete od 9.8.2021 do 9.9.2021

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Turistika.cz  >  Soutěže  >  Soutěž s ALB forming o poukázky na nákup kempingového vybavení a sleva 40% pro všechny soutěžící

 

Čtenářům turistika.cz není třeba představovat společnost ALB Forming – známý výrobce tradičního ešusu – praotce kempingu. Někteří ho znají z vlastního období trampingu, někteří z vojny nebo z chmelových brigád. Důležitou vedlejší roli si zahrál ešus i ve filmech jako Starci na chmelu, Kdyby tisíc klarinetů a dalších. 

Soutěž s ALB forming

 

ALB forming - jsme mezinárodní 

Výrobky a ešusy ALB forming míří do všech koutů světa - Německa, Rakouska, Švédska, Polska nebo Ruska. Sady našich krasavců nesou jméno podle světových vrcholků, jako například Matterhorn nebo Makalu. Skvěle se hodí právě na výlety do hor a přírody. Ušetří vám mnoho kil a místa - cestování na vlastní pěst se rázem stává snadnějším. Jdete na delší túru a nechcete o svém těžkém batohu už ani slyšet? Titanové výrobky ALB forming jsou extrémně lehké a odolné. Postačí sebou mít například sadu ešusů BASIC a či terminátora mezi hrnky – TITAN se sklápěcími uchy. Z těchto nádob si vychutnáte dobroty i v náročných podmínkách. Titan se vyznačuje svojí tenkostí a lehkostí. Zároveň vydrží veškeré podnební extrémy.

Kempujte stylově

Do lesa či do přírody můžete vyrazit s ešusy či miskami v nadčasových líbivých designech – wood a stone. Ešusy wood, resp. stone jsou potažené velmi tenkou vrstvou teflonu. Pokrm se na ně nepřipálí a jsou velmi snadno omyvatelné houbičkou či hadříkem. Předností teflonu je právě jeho velmi snadná údržba. To z něj dělá skvělého parťáka kamkoliv. Ešusy stone jsou vyrobené ze stejného materiálu, jen s jiným designem. Nepochybujeme, že s nimi oslníte kdejakého outdoorového nadšence. 

O co soutěžíme:

  1. místo voucher 1500 Kč  ( 301 správná odpověď )
  2. místo voucher 1000 Kč ( 201 správná odpověď )
  3. místo voucher 500 Kč ( 101 správná odpověď )

Všichni účastníci soutěže - 40% sleva na veškeré zboží v eshopuPro uplatnění slevy je třeba na eshopu zadat kód turistika40.

Soutěžní otázka:

Co znamená slovo ALB v názvu společnosti?Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Správnou odpověď najdete na www.alb.cz

 

Podmínky soutěže naleznete zde.

 

Ve spolupráci s naším partnerem ALB forming gratulujeme výhercům:

  1. Bohuslava Valová
  2. Daniela Šretrová 
  3. Markéta Němčanská