TURISTIKU PODPORUJÍ
61 360 turistů a cestovatelů
107 022 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 327 781,- odměny za články

Soutěž o Letní skupinové jízdenky s Českými drahami

Soutěžit můžete od 1.7.2021 do 10.8.2021

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Turistika.cz  >  Soutěže  >  Soutěž o Letní skupinové jízdenky s Českými drahami

Soutěž o Letní skupinové jízdenky

 

Spojte si víc zážitků do jedné jízdenky!

Vydejte se v létě na celodenní výlet po celé České republice nebo po některém z krajů a můžete neomezeně cestovat všemi našimi vlaky.

 

Příklady využití

Letní skupinová jízdenka je ideální pro rodinné výlety a cestování s přáteli. Můžete s ní poznávat Českou republiku, vypravit se za dobrodružstvím, na návštěvu k přátelům, k tetě nebo babičce, prostě všude tam, kam jedou naše vlaky. Cesta vlakem má hned několik výhod, nemusíte přemýšlet, kde zaparkovat, netrápí vás náledí ani kolony aut na silnici. A co víc, ušetříte čas, který jinak věnujete řízení auta. To jistě oceníte nejen vy, ale i vaše děti a přátelé.

Výlet z Olomouce do Prahy a zpátky vaši peněženku nezatíží, cestujete-li se Letní skupinovou jízdenkou. Například 2 dospělí a 3 děti do 15 let mohou jet na Letní skupinovou jízdenku pohodlně vlakem InterCity tam i zpět a celkem zaplatí jen 699 Kč. To je pouze 69,90 Kč za jednu osobu v jednom směru!

Z Prahy můžete třeba vyrazit na výlet vlakem do Kutné Hory. Po prohlídce města pokračovat osobním vlakem do Zruče nad Sázavou a po pěším výletě podél Sázavy pak v Kácově nastoupit do vlaku, který vás doveze zpátky do Prahy.  Na celý výlet vám stačí jedna Letní skupinová jízdenka region Středočeský za 329 Kč. Rodinu (2 děti  do 15 let a 2 dospělí) vyjde celá cesta vlakem na necelých 83 Kč / osoba!

 

Soutěžíme o 3 Letní skupinové jízdenky. 

Poukázku na Letní kupinovou jízdenku získají soutěžící, který odešlou 111. správnou odpověď, 222. správnou odpověď , 333. správnou odpověď. Soutěž trvá do 10. srpna 2021

Výherci:  

> Pavel Liprt
> Emilie Horká

> Alena Kovářová


 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Letní skupinová jízdenka - Otázky a odpovědi 

 

Další zvýhodněné jízdenky

 

Podmínky soutěže naleznete zde.