TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 488 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 816,- odměny za články

Jarní soutěž o 3 vaky a čokoládové zajíčky od společnosti Geis

Soutěžit můžete od 22.3.2018 do 14.4.2018

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Blíží se Velikonoce a jaro už se pomalu probouzí. Je čas probudit také svá těla a nastartovat metabolismus. Zajímavé tipy a triky, jak toho docílit, se dozvíte v článku Zbavte se svých kil. Zn.: Navždy!

A pokud vás snad ani jedna z nabízených možností neosloví, mějte na paměti, že jakýkoli pohyb je lepší než žádný. A budete-li ho provozovat na čerstvém vzduchu, vaše plíce vám budou vděčné a ještě se pobytem v přírodě zbavíte stresu. Inspiraci najdete třeba na webu pojdteven.geis.cz.

O co soutěžíme?

  • 3 výherci obdrží 1 vak a sadu čokoládových zajíčků Lindt

Soutěžní otázka:

V kterém městě byla založena společnost Geis?

Nápovědu naleznete zde.

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

O skupině Geis

Skupina Geis má hlavní sídlo v Německu. Od svého založení v roce 1948 se neustále rozvíjí. Holding, který řídí přímo majitelé, je dnes globálním poskytovatelem komplexních logistických služeb. Zaměstnává kolem 6 200 lidí a v roce 2016 vygeneroval obrat 812 milionů EUR.

Do holdingu patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Rakousku, Polsku, České republice a na Slovensku. Hlavní oblasti podnikání skupiny Geis jsou Road Services (balíkové / paletové / kusové / celovozové přepravy), Logistics Services (kontraktní logistika, výroba obalů) a Air+Sea Services (letecké a námořní přepravy, speciální projekty přeprav).

V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. a Geis Parcel SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby, a to od balíkových přeprav přes kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, skladovou logistiku včetně vývoje a výroby obalů až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává téměř 1600 pracovníků na 33 pobočkách a v roce 2016 dosáhla obratu více než 5 miliard Kč.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: L. Dufek, J. Dvořák, M. Pavlas!