TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 612 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 204,- odměny za články

Vyhrajte cyklistické brašny Sport Arsenal v soutěži s Citybikes

Soutěžit můžete od 20.6.2017 do 15.7.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Kvalitní úložné prostory patří ke správné výbavě každého cyklocestovatele. Na českém trhu zaujaly v segmentu cyklistických brašen významnou pozici zejména 2 značky - univerzální cyklobrašny Sport Arsenal a brašny pro náročné cestovatele Ortlieb.

O co soutěžíme:

V soutěži se společností Citybikes můžete nyní vyhrát dvě nejoblíbenější cyklobrašny Sport Arsenal - Sport Arsenal velkoobjemová dvojbrašna na nosič Art. 460 a Sport Arsenal brašna na nosič Art. 450.

Soutěžní otázka:

Jaký typ baterie má horské elektrokolo Leader Fox Altar se středovým pohonem Bafang (cena 39 990,-) v nabídce společnosti Citybikes?

Nápovědu najdete na stránkách Citybikes po kliknutí na: elektrokolo (horské elektrokolo Leader Fox Altar).

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

O společnosti Citybikes

Společnost Citybikes působí již přes 10 let na trhu městské cyklistiky a cykloturistiky. Nabízí městská kola, elektrokola a kola pro náročnou cykloturistiku. Některé nabízené modely jsou vlastní výroby – zejména kola pod značkou Kolos, která jsou plně konfigurovatelná zákazníkem. Součástí nabídky je široké spektrum doplňků a vybavení – dětské cyklosedačky, helmy, brašny, ale i spacáky či stany vhodné pro cykloturistiku. Navštivte nás v prodejně Citybikes v Praze nebo v Brně. 

Podmínky soutěží na Turistika.cz naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výhercům: Sport Arsenal velkoobjemová dvojbrašna na nosič Art. 460 - A. Franíková; Sport Arsenal brašna na nosič Art. 450 - Vosmanský V.!