TURISTIKU PODPORUJÍ
61 431 turistů a cestovatelů
108 485 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 722,- odměny za články

Soutěž o vstupenky na festival Mezi ploty 2017

Soutěžit můžete od 2.5.2017 do 18.5.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Ploty oslaví 27. a 28. května stěží uvěřitelné 25. narozeniny a soutěžit s nimi můžete o 5x 2 vstupenky na celý víkend. A budou to narozeniny jak se patří!

Velkolepě oslavit tyhle kulaté narozeniny přijedou hvězdy česko-slovenského uměleckého nebe jako Richard Müller, Xindl X, Tomáš Klus, Lenka Dusilová, Aneta Langerová, Monika Načeva, PSH, N.O.H.A. – DJ Set, Jan Potměšil, divadlo Sklep, Divadlo v Dlouhé, protagonisté pořadu Na stojáka a desítky dalších tvůrců a interpretů. Celkem na 14 scénách vystoupí asi 120 účinkujících, reprezentujících paletu hudebních a divadelních žánrů.

O co soutěžíme?

  • 5x dvě vstupenky na celý víkend.

Soutěžní otázka:

Vedle obrovského kulturního programu si na festivalu Mezi ploty tentokrát budete moci užít i kontakt se zvířátky. Budou tu poníci a koně, na kterých se můžete projet se zkušeným vodičem. Kromě toho ale organizátoři připravili ještě jeden "zvířecí" programový bod:

Správnou odpověď hledejte na www.meziploty.cz v sekci "Dětská scéna radosti".

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Jedna z největších českých hudebních a divadelních přehlídek, která opět startuje poslední víkend v květnu, není jedinečná zdaleka jen tím, že se koná na půdě Psychiatrické nemocnice Bohnice. Stěží by si totiž mohla udržet přízeň návštěvníků celých 25 let, kdyby nenabízela taky unikátní atmosféru, široký žánrový záběr a především pečlivý výběr účinkujících umělců. Letošní jubilejní ročník nebude rozhodně výjimkou: na 14 stageích rozesetých po mnohahektarovém areálu před návštěvníky předstoupí kolem 120 účinkujících – od plejády slavných muzikantů přes herce a tanečníky po akrobaty a kouzelníky.

Chybět nebudou výtvarné a pohybové workshopy, otevřená scéna pro začínající umělce, autorské čtení a interaktivní hry pro děti a jejich rodiče – zkrátka pestrobarevný mix pro všechny generace, který z bohnického parku spolehlivě učiní magnet pro milovníky kulturních zážitků.

Na hlavní hudební scénu Central Park dorazí hudebníci, kteří budou ladit uchu většiny návštěvníků – slovenská superstar Richard Müller, Tomáš Klus, Lenka Dusilová s kapelou Baromantika, Aneta Langerová, Xindl X, rappeři PSH, kytarový mág Michal PavlíčekMonikou Načevou, Sto zvířat, N.O.H.A. – DJ Set, Fast Food Orchestra, Kurtizány z 25. Avenue nebo Mňága a Žďorp.

Stejně tak se návštěvníci mohou opět těšit na Alternativní zónu pro milovníky nezávislé muziky, experimentů a tvůrců, kteří hudbu dělají podle svého, ať si žebříčky hitparád provádějí, co chtějí. Street Art Zone zase přinese hlavně mladým lidem pestrou směs moderní muziky a program s lifestylovými prvky, které jsou právě pro ně atraktivní. Festival Mezi ploty není jen multižánrový, ale taky multigenerační. Pro mládež, kterou ještě moc neláká hip hop, bude proto připravena rozlehlá Rodinná zóna, která se stane kouzelným místem společných kulturních zážitků dětí a jejich rodičů nebo prarodičů. Bude se skládat hned z několika scén.

Podmínky soutěží na Turistika.cz naleznete zde.

Výsledky soutěže

Výherci byli kontaktováni e-mailem.