TURISTIKU PODPORUJÍ
61 429 turistů a cestovatelů
108 480 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 350 548,- odměny za články

Soutež o 3 vstupenky na nášlápnutý koncert Krucipüsku v Denoche

Soutěžit můžete od 20.1.2017 do 25.1.2017

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Legenda domácího crossoveru provětrá club Denoche v Hradci Králové 26. 1. od 18.00 trochu jiným štýlem. Přijďte včas, začínáme už po šestý s párem předskokanů. Pořadný HARDCORE uvede hradecká partička Satelit Kanibal a pražský JegR. 

Krucipüsk, kromě svých zásadních hitů, jako je Druide, Criminal, Láska je kurva, Cirkus dneska nebude, Rock´n ´roll to není pr…. atd., bude až do září 2017 nalévat do Vašich těl průřez svou 26 letou tvorbou, a to vše za podpory dvorních inženýrů, dechberoucích světel Milana Hodise a briliantového zvuku Satandy Urbana. Kvalitního merchandise bude po celý rok dostatek, tak vyprázdněte štrozoky, a doražte na některý z mnoha koncertů Krucipüsk, ať jsou Vám ty Tintili Vantili alespoň na něco dobrý.

Je možné, bude li Bůh rozdávat, že tato láskyplná parta představí na některém z koncertů nebo festivalů i nějakou tu novinku z připravovaného alba. Jak je vidno a nakonec i slyšno, Krucikluci se neflákají, jenžto "práce šlechtí", a oni tento "Klasikův" slogan bezesporu ctí. Surprisewink

Více na www.krucipusk.cz nebo na FB Krucipüsk.

O co soutěžíme:

- 3x vstupenka na koncert Krucipüsku v klubu Denoche v Hradci Králové 26. 1. od 18.00

Soutěžní otázka:

V kterém roce vznikl hudební klub Denoche?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Výherci byly kontaktováni e-mailem.