TURISTIKU PODPORUJÍ
61 507 turistů a cestovatelů
111 183 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 379 337,- odměny za články

Soutěž o třídenní rodinný pobyt v penzionu Pernštejnův statek

Soutěžit můžete od 17.10.2016 do 15.12.2016

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Penzion Pernštejnův statek se nachází na pokraji malé klidné obce Dívčí Kopy, v malebné krajině na pomezí Jihočeského kraje a Vysočiny.

Pernštejnův statek nabízí ubytování ve 12 (1 - 4 lůžkových) pokojích se samostatnou koupelnou a WC. Jeden z pokojů v přízemí je bezbariérový.

V suterénu penzionu je plně vybavená kuchyň pro hosty. K využití je i velká společenská místnost, kde se podávají snídaně, zařízená jako jídelna a kavárna s kachlovým krbem a televizí s kapacitou asi třiceti lidí. Součástí penzionu je také větší víceúčelový sál vhodný pro akce početnějších skupin, školení, cvičení (dva pingpongové stoly), semináře.

K dispozici je internetové připojení wi-fi v celém objektu.

Statek je ideálním místem pro pořádání team-buildingových a out-doorových akcí. U penzionu je zřízeno nové parkoviště pro 13 vozů, z něhož je bezbariérový přístup do budovy. Dále je zde možnost venkovního posezení, grilování, úschovy kol, využívání trampolíny a další možnost parkování, protože statek disponuje velkým dvorem, stodolou a dalšími stavbami, které jsou zatím v původním stavu.

Pernštějnův statek je na FACEBOOK.com.

O co soutěžíme?

Soutěžíme o ubytování pro 2 dospělé a 2 děti v nejlepším oranžovém pokoji na 2 noci.

Soutěžní otázka:

Penzion nese jméno po posledních majitelích statku před vyvlastněním, manželích Pernštejnových, jak se jmenovali křestními jmény?

Nápovědu naleznete zde.
 
 


Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherci D. Placákovi!