TURISTIKU PODPORUJÍ
60 953 turistů a cestovatelů
105 114 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 185 898,- odměny za články

Soutěž o zájezd do Italských Dolomit s CK Mundo

Soutěžit můžete od 6.4.2016 do 7.5.2016

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Soutěžte s námi o zájezd od CK Mundo, pohodové cestovky pro všechny, kteří chtějí svou dovolenou trávit aktivně. S touto hradeckou cestovní kanceláří se můžete vydat na mnoho cest a poznávacích zájezdů, ať už po Evropě (Albánie, Norsko a Švédsko, Makedonie a Kosovo, Švýcarsko, Maroko a mnohé další …) nebo vyrazit na dalekou leteckou exotiku. Zde zmiňujeme především z novinek Indii a Nepál nebo Kubu, z osvědčených stálic třeba Srí Lanku nebo zájezd do Tanzanie. Cestujte s lidmi na stejné vlně a užijte si léto naplno!

O co soutěžíme?

Soutěž o zájezd do Italských Dolomit v hodnotě 7 800 Kč.

Něco o destinaci: 300 slunečních dní v roce? Dolomity jsou pravým rájem turistiky a zajištěných cest (via ferrat). A právě v rámci zájezdu máte možnost si jednu z těchto dvou alternativ vybrat. Pro zajímavost, toto vápencové pohoří v jižní části Alp bylo v roce 2009 pro svou jedinečnost zapsáno na Seznam světového přírodního dědictví UNESCO. Naleznete zde skalní věže, horské louky a na nich překrásné zástupce místní rostlinné říše, obdivovat budete výhledy do okolní hornaté krajiny a naplno si užívat relax v klidné přírodě. Italské Dolomity jsou to pravé pro aktivní odpočinek v krásném prostředí.   

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Tipněte si (nebo najděte na webu CK), kolik pořádá CK Mundo ferratových zájezdů do Itálie?Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherkyni Evě Šafránkové!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace