TURISTIKU PODPORUJÍ
61 460 turistů a cestovatelů
109 053 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 361 148,- odměny za články

Exotický zájezd dle vlastního výběru za jednu fotku z cest

Soutěžit můžete od 1.7.2015 do 1.9.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Bontia, největší výrobce tištěných fotoknih v České republice, společně s redakcí časopisu National Geographic a cestovní agenturou Adventura připravili soutěž, první svého druhu, pro ty, kdo rádi cestují a fotí.

Soutěžte o nejzajímavější obálku

Vyberte svou nejpovedenější fotografii a umístěte ji na obálku fotoknihy. Ty nejlepší obálky odměníme. Začněte právě teď.

V soutěži je zatím přihlášeno jen 800 obálek na nejrůznější témata. Vítězové se hledají až do konce léta. Čím dříve se přidáte, tím větší šanci máte na výhru.

Prohlédnout si všechny obálky

Ceny v hodnotě 200 000 Kč

Soutěží se o zájezd, iPad, velké cestovní batohy, fotoknihy Bontia a roční předplatné časopisu National Geographic. Navíc každý soutěžící automaticky získává časopis National Geographic s vlastní fotkou na obálce.

Vyhrajte dovolenou

Hlavní cenou v soutěži je poukaz v hodnotě 15 000 Kč na letecký zájezd pro dvě osoby pořádaný cestovní agenturou Adventura. Výherce si může vybrat z několika desítek exotických destinací, které mu pomůže detailně poznat zkušený průvodce.

Cestovní kancelář Adventura je známá především jako organizátor dobrodružných zájezdů. Pokud tedy hledáte nevšední zážitky a nebojíte se vzrušení, první cena je pro vás jako stvořená.

Vyhrajte iPad Mini 3

Druhou cenou je originální Apple iPad v hodnotě  10 000 Kč. Multifunkční zařízení vám umožní vytvořit si vlastní fotoknihu z cesty v moderní aplikaci. Až se vrátíte z dovolené domů, fotokniha s vašimi fotografiemi na vás už může čekat. K novému iPadu vede jedna fotka.

Vyhrajte cestovní batoh na foto výbavu

Třetí cenou je velký cestovní batoh National Geographic v hodnotě 7 000 Kč, který byl vyvinut speciálně pro fotící cestovatele a dobrodruhy. Díky jeho velikosti a velkému množství kapes poskytuje prostor pro rozsáhlou fotografickou soupravu a osobní věci.

Získejte poukaz na fotoknihy

Tři absolutní vítězové obdrží k uvedeným cenám poukaz v hodnotě 2 000 Kč na originální fotoknihy Bontia.

Fotokniha v dnešní době představuje jeden z nejpopulárnějších způsobů, jak uchovat fotografie z cest. Značka Bontia je navíc zárukou maximální kvality a prožitku z prohlížených fotografií. Fotoknihy Bontia se vyrábí na nejmodernějších digitálních strojích a kvalitativně jsou na úrovni špičkových obrazových publikací z knihkupectví.

Získejte National Geographic s vlastní fotkou

Každý soutěžící získává speciální číslo časopisu National Geographic s vlastní fotkou na obálce. Překvapte příbuzné a darujte jim originální dárek. Obálku si můžete přizpůsobit přesně podle vašich představ.

750 fotoknih pro favority soutěže

Soutěž probíhá od 1. 7. do 1. 9. a je rozdělena na tři soutěžní kola. V každém z nich je vybráno 250 finalistů, kteří obdrží poukaz v hodnotě 700 Kč na fotoknihy Bontia. Dále jsou vybráni vítězové každého ze tří kol. Ti získávají roční předplatné časopisu National Geographic v hodnotě 1 000 Kč a originální batoh National Geographic v hodnotě 3 000 Kč. Třešničkou na dortu jsou samozřejmě ceny pro tři absolutní vítěze.

Překonejte ostatní vlastní obálkou. Soutěžte. Přihlaste svou fotku.

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Výsledky soutěže

Vyhodnocení se dozvíte na oficiálním webu soutěže.