TURISTIKU PODPORUJÍ
61 460 turistů a cestovatelů
109 053 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 361 148,- odměny za články

Soutěž o luxusní limitovanou edici - velikonoční Českou bedýnku s mimořádným překvapením

Soutěžit můžete od 26.2.2015 do 20.3.2015

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Blíží se krásné svátky jara - Velikonoce, které jsou příjemnou možností, jak se setkat s přáteli, navštívit rodinu apod. Na jaře má navíc spoustu lidí narozeniny, svátek, blíží se i 8.března - MDŽ, oslava pro všechny ženy!

Chcete být originální? Chcete udělat radost? Už Vás nebaví stále kupovat jen kávy, sušenky, bonboniéry a dlouze vymýšlet….

Věnujte Českou bedýnkou, která není jen o náplni od vyhlášených poctivých výrobců z Čech a Moravy. Obdarovanému zůstává navíc i roztomilá a hlavně praktická dřevěná bedýnka ruční výroby, na jejiž výrobě se podílí i lidé s hendikepem. Využije se nyní ideálně na jarní květiny, bylinky, koření, ale i malé dekorace či věci pro kutily.

Šťastného vítěze České velikonoční bedýnky v hodnotě přes 1000Kč i s mimořádným překvapením (jarní dekorace - ruční práce od výtvarnice) vyhlásíme v pátek 20. března.

O co soutěžíme?

O luxusní limitovanou edici - velikonoční Českou bedýnku s mimořádným překvapením (jarní dekorací od výtvarnice) speciálně navrženou pro portál Turistika.cz. Jedná se o limitovanou edici, na e-shopu www.ceske-bedynky.cz lze podobnou Českou bedýnku zakoupit jen do Velikonoc.

Soutěžní otázka:

Na kolika místech v České republice se dají zakoupit České bedýnky?

Nápovědu naleznete zde.

 Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Podpořte svým nákupem na www.ceske-bedynky.cz projekt záchrany hrdého produktu z České republiky! Pojďme všichni pomoci českým plodinám, které jsou obsaženy v Českých bedýnkách a ne nákupy dovezených „zahraničních výrobků“. Sdílejte FB České bedýnky a staňte se našim fanouškem.  České bedýnky připravíme i dle Vašich přání, stačí napsat na info@ceske-bedynky.cz, určitě se domluvíme.

Děkuji, že věříte v ryze český kvalitní a tradiční produkt! Přeji Vám, ať České bedýnky přinesou spoustu radosti, štěstí a spokojenosti.                  

Vaše Eva Urbanová

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Blahopřejeme výherkyni Marii Spáčilové z Vážan!