TURISTIKU PODPORUJÍ
61 380 turistů a cestovatelů
107 593 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 337 495,- odměny za články

Soutěž o úžasný adventní víkend v Salcburku pro 4 osoby

Soutěžit můžete od 11.11.2014 do 30.11.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Vezměte své 3 nejlepší přátele na adventní trh do rakouského Salcburku! Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a při troše štěstí můžete prožit spolu s nimi nezapomenutelný prosincový adventní víkend 5.12. – 7.12. 2014 v rodném městě W. A. Mozarta!


Noční pohled na Salcburk © Tourismus Salzburg

O co soutěžíme?
Víkendový pobyt v adventním Salcburku (ubytování na 2 noci s plnou penzí) pro výherce a jeho 3 přátele (tedy pro 4 osoby), včetně cesty vlakem (resp. kombinované cesty autobus/vlak) z Prahy do Salcburku s bohatým rámcovým programem včetně návštěvy vánočních trhů, adventního koncertu a prohlídky města s česky hovořícím průvodcem.

Soutěžní otázka:
Jak se jmenuje lyžařský autobus, který vozí denně lyžaře ze salcburského náměstí Mirabellplatz do zimního střediska Flachau ve Ski amadé?

Nápovědu naleznete zde.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Již od 20.11.2014 otevírají v Salcburku své brány Vánoční trhy: Především známý Salcburský Vánoční trh na Katedrálním a Rezidenčním náměstí, malý, ale skvělý Vánoční trh na Náměstí Mirabell před jedinečnou kulisou zámku Mirabell nebo Hellbrunnské Adventní kouzlo před branami města, které lze doporučit zejména rodinám s dětmi.


Salcburský adventní trh před zámkem Hellbrunn © Tourismus Salzburg


Salcburský vánoční trh na Katedrálním náměstí © Tourismus Salzburg

Podmínky soutěže naleznete zde.

Výsledky soutěže

Výherkyní se stává paní Olga Tesařová. Blahopřejeme!