TURISTIKU PODPORUJÍ
61 495 turistů a cestovatelů
110 812 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 372 580,- odměny za články

Velká jarní soutěž s OZP a Hravamama.cz

Soutěžit můžete od 9.5.2011 do 24.5.2011

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

U příležitosti svátku Dne matek si pro vás OZP připravila horkou novinku, a to nejen pro maminky, ale i pro ty, kteří se rádi nechají hravě inspirovat v oblasti pohybových aktivit, relaxace, zdraví, rodiny a stravování. Otevřete si novou zábavnou internetovou prezentaci Oborové zdravotní pojišťovny   www.hravamama.cz  a dozvíte se více.

 

Napište nám, co si představíte pod pojmem Hravá máma a jak by podle Vás měl vypadat web pro takovouto mámu.wink

 

Své odpovědi posílejte do 24. května 2011 na mail soutez@hravamama.cz.

Vyhlášení výherců proběhne 31. května 2011.

Požadujeme min. tři věty, max. deset vět. Vše ostatní záleží na vaší fantazii.

Odborná komise vybere 10 nejhravějších, nejzajímavějších, nejvtipnějších a nejpraktičtějších odpovědí a kontaktuje výherce. Nejlepší příspěvky zveřejníme na stránkách.

 

Ceny v soutěži poskytla OZP a internetový obchod Freshbedýnky.cz:

1x Nejlepší domácí mixér Vitamix v hodnotě 15.990 Kč

1x Spolehlivý lisový odšťavňovač Hurom Slowjuicer, který nejen vytvoří lahodné nápoje z jakéhokoliv ovoce či zeleniny, ale zároveň i uchová maximum vitamínů, enzymů, minerálů; a ještě k tomu se velmi snadno a rychle čistí… To vše v ceně 7.990 Kč

1x Ruční odšťavňovač Healthy Juicer, se kterým si svůj džus připravíte také snadno a rychle, a hlavně vlastní silou. V ceně 1.390 Kč.

1x Narozeninová či jakákoliv jiná párty pro Vaše dítě v zážitkovém centru Freshbedýnky v Praze. Takovou oslavu jste ještě nezažili. Útulný dětský koutek, velká lednice plná lahodného ovoce a zeleniny, kuchyň podle feng shui s odšťavňovačem, mixérem, pekárnou a hlavně s barovým stolem, kam můžete pozvat své známé…  Párty za 10.000 Kč může být Vaše.

6x Speciální balíček pro děti od Freshbedýnek, který Vaše dítě moc potěší. Kombinace bio ovoce, bio čokolády, a další bio potravin přinese radost pro každý dětský jazýček. Hodnota balíčku je 499 Kč.Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.