TURISTIKU PODPORUJÍ
61 451 turistů a cestovatelů
108 954 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 359 093,- odměny za články

SOUTĚŽ o VOLNÉ VSTUPENKY na veletrh HOLIDAY WORLD 2014

Soutěžit můžete od 5.2.2014 do 17.2.2014

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Máte možnost vyhrát volné vstupenky na veletrh HOLIDAY WORLD 2014, stačí správně zodpovědět následující otázku...
(5 výherců získá po 2 vstupenkách) 

V rámci jedné vstupenky na Holiday World můžete navštívit souběžné veletrhy Top Gastro & Hotel a Golf Show a také přehlídku filmů z produkce WordFilmu a Expediční kamery.

  

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Organizátoři opět ve spolupráci s cestovními kancelářemi přichystali pro návštěvníky unikátní soutěž. Mnozí z Vás tak mohou přímo na místě vyhrát dovolenou snů. Každý den se budou losovat před zraky návštěvníků slevové kupony v celkové hodnotě...
Žádnou podobnou akci nebude možné nalézt na internetu, slevové kupony na zájezdy bude možné vyhrát pouze osobně na veletrhu Holiday World 2014. 

Jakou celkovou hodnotu budou mít slevové kupony, které bude možné vyhrát na veletrhu?

Řadu dalších informací o veletrhu HOLIDAY WORLD 2014 a aktuální verzi jejich doprovodného programu, VČETNĚ NÁPOVĚDY NA NAŠI OTÁZKU najdete na www.holidayworld.czAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akcí svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. Organizátorem je již tradičně Incheba Praha. V roce 2014 se koná 23. ročník, který proběhne ve dnech 20. - 23. února 2013 tradičně v areálu holešovického Výstaviště.

PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI

Výsledky soutěže

Gratulujeme Martině Vaňkové, Janě Holubářové, Zdeňku Královi, Janě Jiráskové a Evě Nolčové.