TURISTIKU PODPORUJÍ
61 459 turistů a cestovatelů
109 049 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 361 115,- odměny za články

Soutěž o luxusní pobyt se Slevy.cz

Soutěžit můžete od 5.12.2013 do 17.12.2013

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Vánoce se kvapem blíží, stromeček je připraven k ozdobení, bytem proniká nádherná vůně cukroví, vanilky a skořice, za oknem padá sníh. Všichni se těší na Vánoce a zejména na Štědrý večer a s tím spojené rozbalování vánočních dárků.

A že stále ještě přemýšlíte, čím okouzlíte vaše blízké? Rádi byste je potěšili báječným a originálním dárkem, ale našetřené peníze vám pomalu, ale jistě docházejí? Nenechávejte nákup dárků na poslední chvíli! Máme pro vás báječné řešení!

Zapojte se do vánoční soutěže a máte vystaráno!
Čekají na vás skutečně lákavé ceny!

  • 100x o kredit na 50Kč, který můžete využít na nákup čehokoliv na www.slevy.cz.
 
 


Soutěžní otázka: Na Slevy.cz můžete najít?

Odpověď najdete na: www.slevy.cz


Aktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Vybírat můžete mezi lákavými pobyty se slevou, zkrášlujícími kosmetickými procedurami, hýčkajícími masážemi, blahodárným wellness, špičkovými kadeřnickými službami i rozmanitými dárky, které stoprocentně potěší vaše blízké! Na Slevy.cz naleznete opravdu vše, a ještě k tomu s parádní slevou!

Kromě slevového kupón dostanete v překrásném vánočním nebo jiném dárkovém designu, bez loga slevového serveru, který navíc můžete obohatit vlastním textem! Fantazii se meze nekladou! Takový dárek udělá velikou radost rodičům, partnerovi, kamarádce i vaší ratolesti!

A že nechcete nic platit předem, ale chcete slevu? I v tomto případě pro vás máme ideální řešení! Kupóny zdarma jsou šité na míru právě vám!

Kupóny zdarma jsou slevy, které uplatníte přímo u obchodníka. Na Slevy.cz získáte kupón včetně jeho kódu absolutně zdarma. Podle podmínek, které si určí poskytovatel slevy, pak slevu uplatníte přímo při nákupu zboží nebo služby. Pokud slevu nabízí e-shop, budete rovnou přesměrováni na konkrétní zboží a jednoduše si přetáhnete slevový kód ze Slevy.cz do příslušné kolonky v e-shopu. Tím dojde k započtení slevy, doplatíte zbytek a máte nakoupeno – se slevou. Můžete tak získat například slevy na parfémy, slevy na hodinky a na další zboží či služby.

 

Odpovězte správně na soutěžní otázku a staňte se výhercem některé z lákavých cen!