TURISTIKU PODPORUJÍ
61 442 turistů a cestovatelů
108 548 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 351 756,- odměny za články

Soutěž o SMS jazykové kurzy, poukázky na nákup u HUSKY a digitální fotoaparát

Soutěžit můžete od 23.3.2011 do 31.3.2011

Soutěž byla ukončena, už nejde hlasovat.

Cestovatelský portál Turistika.cz připravil krátký výzkum studia cizích jazyků ve spolupráci s Evropským vzdělávacím centrem v Hradci Králové a v Pardubicích, které pro Vás realizuje projekty hrazené z Evropského sociálního fondu - Profesní e-learningové jazykové centrum pro Královéhradecký a Pardubický kraj.
 
 Po vyplnění krátkého dotazníků můžete získaz kurz výuky pomocí sms zdarma nebo poukázky na nákup oblečení a vybavení v prodejnách HUSKY CZ.

Odměny za vyplnění dotazníku

Autor každého padesátého dotazníku obdrží: Kurz SMS jazyky zdarma.

Autor každého stého dotazníku obdrží poukázku v ceně 500,- Kč na nákup u Huskycz.cz

Autor s nejzajímavější zkušeností s použitím cizího jazyka obdrží digitální fotoaparát od InterFoto.cz. (odpověď vybere redakce Turistika.cz a zástupci Jazykové školy při Evropském vzdělávacím centru.)

SOUĚŽNÍ DOTAZNÍK NALEZNETE ZDE: www.turistika.cz/texty/vyzkum-studia-cizich-jazykuAktuálně nejde hlasovat

Soutěž už skončila.

Výsledky soutěže

Foto aparát získává: Michal Bárta Poukázky vyhrává: Zdeněk Veverka, Tomás Csiszár Sms Kurzy vyhrávají (uvádíme pouze jméno nebo nick před @): kodlovadcera Zuzana99 dana.ruzickova scharfnerova iveta.dolezalova hstohrova anton.sramek v2310luci roman.pochop monika.ct ivka.stepankova jiri.dubovov hana.mysakova Roman.Voralek pulpina tomas.vosatka jvtomkovi netolicky.pavel