TURISTIKU PODPORUJÍ
60 060 turistů a cestovatelů
98 528 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 074 927,- odměny za články

Hončova hůrka - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • 5.9.2013 12:30
  Hončova hůrka je prý bývalá sopka a dodnes tam lze nalézt různé kameny. Je tam lavička a informační tabule, jaké nerosty se tam nacházejí. Z kopce je krásný výhled do okolí a pokud dostanete hlad nebo žízeň, můžete sejít dolů do vesnice a dát si v restauraci U žabáka co hrdlo ráčí. Naproti restaurace jsou i potraviny na doplnění zásob :-)
 • turista
  Klárka a Maruška
  Tak to bylo vážně zvláštní a trochu strašidelný
  30.4.2013 18:49
  ahoj ja jsem klara dnes 30.4.2013 jsem šla s kamarádkou Maruškou na Hončovou hůrku. Procházeli jsme se jako vždicky. Naposledy jsme tam spolu byly před rokem. Dnes jsme tom viděli nějaké divné velké stopy vypadalo to jak obří podkova.S Maruškou jsme šli na horu a šli jsme do menšího lesíka no to ani nebyl lesík ,a Maruška viděla že je nademnou pověšené maso no to ani nemuselo byt maso.bylo to zavěšené na stromě podívala jsem se nad sebe a zakřičela jsem .Rychle jsme běžely dolů.potom jsme se uklidnily vzaly kola a jeli dolů.Maruška si vzpoměla že na poli je menší prohluben.Šli jsme se tam podívat a viděli jsme jí kolem té prohlubni byla krásná zelená tráva a vté prohlubni byla taková šedivělá.Potom jsem se  podívala do boku a viděla jsem kruh. V prostřed toho kruhu byla krásná zelená táva    . ten obryz toho kruhu byla zase našedivělá barna.         Vůbec to mechápu . na celém poli byla tak krásně zelené tráva a vté prohlubni a kruhu tak našedivělá.   

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Hončova hůrka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace