Horní Mísečky - parkoviště - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
  • turista
    Dětský domov Jihlava
    Pochvala pro obsluhu parkoviste
    30.8.2023 20:12
    Dnes jsme s dětmi byli na vyslapu na Hanceho mohylu a dále,super přístup obsluhy parkoviště kde jsme parkovali,kteří nám poradili a nasměrovali. Moc děkujeme.
  • turista
    ovi1
    Bojkotovat !!!!
    19.10.2012 19:14
    České hory a Krkonoše zvlášť je třeba maximálně bojkotovat...ať si ti nenažranci už jednou pořádně připálí prdel...
  • turista
    Šmudla
    Re: Ceník parkovišě01.08.2012 19:39
    19.8.2012 10:22
    Za co pane Bože , za co ??????
  • turista
    Jiří Khun
    Ceník parkovišě
    1.8.2012 19:39
    Dobrý den ! Platí zde uvedený ceník parkovného i v letošním roce ?                                               Děkuji J. Khun  
  • turista
    Roman
    Re: Horní Mísečky - parkoviště
    9.12.2011 9:07
     Aktuální info: PARKOVIŠTĚ   Horní Mísečky Provozovatel : Služby Vítkovice s.r.o.                         512 38  Vítkovice v Krk.                          IČO 2526069                         DIČ  CZ2526069  CENÍK 2011  Autobus/den              300,- Kč Auto/den                    100,- Kč Auto/odpoledne          60,- Kč Auto/týden                500,- Kč Auto/5dní                  350,- Kč Auto/2dny                 150,- Kč
  • Horní Mísečky - parkoviště
    7.12.2011 7:21

    Rád bych upozornil všechny nedočkavé lyžaře a výletníky v Krkonoších, na velkokapacitní parkoviště na Horních Mísečkách. Od zimní sezóny 2011/2012 je opět po dlouhé době parkoviště zpoplatněno částkou 100,-Kč/ den. Ve Špindlerově mlýně je centrální parkoviště zatím stále zdarma. Bližší info: www.skiareal.cz .

     

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Horní Mísečky - parkoviště

zavřít reklamu