Vila Stella Vita - Chrbonín

V soukromí

Vítejte ve Vila Stella Vita v Chrboníně – klid, prostor a zážitky na jednom místě. Ubytování se nachází na okraji obce, kde vás neruší ruch města, ale přitom máte vše potřebné na dosah. Ideální pro větší skupiny, firemní akce, rodiny i přátele, kteří chtějí být spolu a mít dostatek prostoru. K dispozici je prostorný interiér až pro 21 osob, venkovní posezení, sauna, jezírko a velký dvůr vhodný pro relax i společné akce. Součástí je také domácí kino s projektorem pro promítání filmů, pohádek, koncertů. Okolí nabízí přírodu i výlety – perfektní kombinace pro odpočinek i aktivní pobyt. Okolí je ideální pro procházky, cyklovýlety. Za ubytováním stojí majitelé, kteří věnují pozornost detailům i celkové atmosféře místa. Kombinujeme soukromí s dostupností – když chcete mít klid, máte ho. Když něco potřebujete, jsme připraveni pomoci.

Ubytování se nachází na klidném okraji obce, kde si užijete soukromí i kontakt s přírodou. Součástí areálu jsou také zvířata včetně koní, což ocení především rodiny s dětmi nebo milovníci venkova. Dále je možnost po předchozí domluvě uskutečnit keramický zážitkový workshop v profesionální dílně. U nás myslíme i na rodiče. Nabízíme možnost hlídání dětí s pestrým programem plným her, tvoření a zábavy. Vaše děti se zabaví v bezpečném prostředí a vy si mezitím můžete dopřát zasloužený odpočinek.

Více informací naleznete zde: Vila Stella Vita - Chrbonín - ubytování Černovice, Jižní Čechy.

Další inspiraci naleznete na: chaty na prenájom Jižní Čechy.

Informace:

Poloha: Jižní Čechy / / Chrbonín
Cena: léto 45.000kč, zima 40.000kč / vila za týden
Kapacita: 1 až 21 osob
Pokoje: 4 ložnice

Kontakty:

Telefon: 602 166 267, 725 533 502
Chrbonín
Mapa Chrbonín

Další chalupy a chaty v okolí Vila Stella Vita - Chrbonín

Chata v obci Krtov: 2 ložnice, celkem pro 1 až 5 osob. Orientační cena (chata za týden): léto 17.900kč, zima 7.500kč.
Poloha: Jižní Čechy / Krtov
3.1km
více »
Chata v obci Krtov: 3 ložnice, celkem pro 1 až 5 osob. Orientační cena (chata za týden): léto 17.900kč.
Poloha: Jižní Čechy / Krtov
3.1km
více »
Chalupa v obci Hroby: 3 ložnice, max. 13 osob. Orientační cena (chalupa za týden): léto 22.900kč.
Poloha: Jižní Čechy / Toulava / Hroby
3.5km
více »
Srub v obci Vlčeves: 3 ložnice, celkem pro 2 až 9 osob. Orientační cena (srub za týden): celoročně 30.000kč.
Poloha: Jižní Čechy / Toulava / Vlčeves
4km
více »
Chalupa v obci Předboř: 3 ložnice, max. 8 osob. Orientační cena (chalupa za týden): celoročně 14.500kč.
Poloha: Jižní Čechy / Předboř
4.8km
více »
Chalupa v obci Kajetín: 2 ložnice, max. 8 osob. Orientační cena (chalupa za noc): celoročně 3.500kč.
Poloha: Jižní Čechy / Kajetín
4.9km
více »
Chalupa v obci Dlouhá Lhota: 3 ložnice, celkem pro 2 až 6 osob. Orientační cena (chalupa za týden): léto 12.900kč.
Poloha: Jižní Čechy / Toulava / Dlouhá Lhota
5.6km
více »
Chalupa v obci Dlouhá Lhota: 3 ložnice, max. 9 osob. Orientační cena (chalupa za týden): celoročně 14.500kč.
Poloha: Jižní Čechy / Toulava / Dlouhá Lhota
5.9km
více »
Chata v obci Hlavňov: 2 ložnice, celkem pro 1 až 5 osob. Orientační cena (chata za týden): léto 15.500kč.
Poloha: Jižní Čechy / Hlavňov
6.1km
více »
Chalupa v obci Chýnov - Záhostice: 1 ložnice, celkem pro 1 až 6 osob. Orientační cena (chalupa za noc): léto 1.200kč, zima 1.500kč.
Poloha: Jižní Čechy / Toulava / Chýnov - Záhostice
6.1km
více »

Co můžete navštívít v okolí Vila Stella Vita - Chrbonín

Radenín-zámek
Radenín-zámek
Zámek
hodnoceni 8/10
Obec Radenín je v jižních Čechách, 12 km jihovýchodně od Tábora. Z Tábora …
2.3km
více »
Středeční toulání po zelené z Vysočiny do jižních Čech přes tři zámky
Středeční toulání po zelené z Vysočiny do jižních Čech přes tři zámky
Tipy na výlet
Krásný slunný podzimní den byl jako stvořený k výšlapu. Z Černovic až do…
2.3km
více »
Radenín
Radenín
Vesnice
hodnoceni 4/10
Obec Radenín leží asi 14 km východně od okresního města Tábora v nadmořské výšce…
2.5km
více »
hrad Choustník u Tábora
hrad Choustník u Tábora
Tipy na výlet
hodnoceni 8/10
Hrad Choustník najdeme asi 20 km od města Tábora u vesnice Choustník. Byli…
3.3km
více »
Choustník
Choustník
Tipy na výlet
hodnoceni 6/10
Obec Choustník se nachází v okrese Tábor. na trase Soběslav-Černo…
3.4km
více »
Hrad Choustník obývá pestré netopýří společenství
Hrad Choustník obývá pestré netopýří společenství
Zřícenina
Gotický hrad založil Beneš z Choustníka po roce 1262. Jeho potomci jej pak užívali společně a…
3.5km
více »
Hroby-místní část Radenína
Hroby-místní část Radenína
Zámek
hodnoceni 6/10
Obec Hroby, místní část obce Radenín je asi 13 km východně od Tábora, při …
3.6km
více »
Choustník
Soutěž 1 bod
www.turistikaprozivot.cz
Choustník
Zřícenina
hodnoceni 9/10
Zřícenina hradu Choustník stojí na protáhlém, zdaleka viditelné…
3.7km
více »
Choustník-zámek
Choustník-zámek
Zámek
hodnoceni 4/10
Obec pod hradní zříceninou stejného jména je 14 km severovýchodně od Soběs…
3.8km
více »
Choustník-kostel Navštívení Panny Marie
Choustník-kostel Navštívení Panny Marie
Kostel
hodnoceni 9/10
Gotický kostel Navštívení Panny Marie se nachází severozápadně od náměstí.…
3.8km
více »
zavřít reklamu