TURISTIKU PODPORUJÍ
61 127 turistů a cestovatelů
104 973 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 260 349,- odměny za články

Dobrodružná výprava na horu Ostrá - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
 • Re:
  5.10.2013 14:22
  Díky za pochvalné slova, těší mě, že se Tobě i ostatním čtenářům mé články líbí a že se dobře čtou. K tomu turistickému značení, nezbývá nám, než věřit, že to vyznačování turistických tras se na Slovensku zlepší. A když tak má člověk postaráno o dobrodružství a i to k té turistice patří.
 • 5.10.2013 14:06
  Musím říct, spíše tedy napsat sem do diskuse, že tvoje články jsou dobré a čtivé. Co se týče obsahu tohoto, tak máme podobnou zkušenost s tím, že na Slovensku je leckdy značení prachbídné, ne tak dobré jako u nás v ČR. A že jsi musel překonat prudké stoupání, není divu, jsou tam samé doliny a vrchoviny či dokonce hory ! A proto je také Slovensko mým oblíbeným cílem...Díky za hezký článek.
 • Re:
  5.10.2013 13:02
  Děkuji Vám za přání, doufám, že mi nohy budou ještě hodně dlouho sloužit, jak mají.
 • 5.10.2013 6:20
  Nádherná příroda, jak jen může být na Slovensku poblíž Tater.A Ty bedly Vám Vítku závidím. Něco podobného se nám stalo s kamarádkou, se kterou jsme mířily na zámek Jezeří, natrefily jsme na 12 bedel, ale protože jsme měly před sebou cestu na zámek, tak jsme je taky zatím nechaly dál "růst", s tím, že si je při zpáteční cestě vyzvedneme,protože by z nich jinak byla fašírka, ale někdo nám je vyfouknul.Musím se přiznat, že tolik bedel najednou jsem viděla poprvé za život, navíc stály vedle sebe jak vojáci v řadě.Dodnes mě je to líto. Tak přeji do budoucna dobré nohy na další výlety po Slovensku!Je tam vskutku krásně, mohu sama potvrdit!

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Dobrodružná výprava na horu Ostrá