Noční výstup na Sněžku

Tipy na výlet, Krkonoše
Kam a jak jedeme?

Ahojky. Jen ve dvou 18. září z Pece po zelené a z Růžové hory po žluté za 2,5 hodiny v pohodě. Tma, mlha a na vršku nárazový ledový vítr.

Za čím jedeme?

Sněžka v noci jako terapie je skvělá záležitost.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

lupa

Od 0,30 do 6,00 hodin jsem popíjela rum, neboť mi zima,cvakání zubů a tvrdé kameny nedovolily oko zamhouřit.Jsem stále, sic stará, nezkušená. Nevzala jsem si suché oblečení na převléknutí a tak jsem si musela vlézt do spacáku zpocená a promočená od padající mlhy, čímž jsem si způsobila priznicový zábal. Těšila jsem se, jak to bude vykoupeno východem slunce. Ráno v mlze a větru jsme sbalili a vydali se na zpáteční cestu. Několik lidí nahoře čekalo na východ slunce, ale mlha se rozhodla, že ho dnes na vrchol Sněžky nepustí.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Asi 50m pod vrcholem nám prsklo slunce svoji záři do očí a my jsme nestačili sledovat, jak rychle kráčí vzhůru. Celou zpáteční cestu nám ohřívalo prochladlé kosti.Když jsme si všimli, že zpět jdeme po jiné cestě než jsme šli vzhůru, bylo pozdě se vracet a tak jsme krásnou krajinou po červené a po hřebeni dorazili na Pomezní boudy a 2,5 hodiny počkali v informačním centru u vyprošené kávičky na autobus do Trutnova.

Ostatní informace

Celé to bylo skvělé, ač to z předešlých řádků moc nevypadá. Příští léto jsme si slíbili a skvělé paní v infocentru opáčko. Zdravím zocelená a pokašlávající. AlenaDalší informace

neumístěno
Náročnost:
pro zdatnější
Délka:
celodenní výlet (15-20 km)
Druh:
do přírody
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Svoboda nad Úpou
(vzdálenost od místa: 13.5 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Noční výstup na Sněžku

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace