Advent v Ústí nad Labem

Tipy na výlet, Krušné hory a Podkrušnohoří
Kam a jak jedeme?

Advent - Ústí nad Labem
Advent - Ústí nad Labem
lupa

Co přináší adventní čas v Ústí nad Labem? Pro nás, co známe plná náměstí jiných krajských měst, bylo Ústí milým překvapením. Útulný vánoční trh s minimem lidí, volný přístup ke všem stánkům, hudební produkce a krásná výzdoba. Na Lidickém náměstí mezi divadlem a Magistrátem najdete vše, co může Ústí vánoční atmosféře nabídnout.

Za čím jedeme?

Jedeme do Ústí nad Labem, můžeme vyjet lanovkou na Větruši, navštivit ZOO a vánoční stánky. Nazdobené město je hezké jako všechny ty, které se obléknou do slavnostního oděvu.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Ústí nabízí mnoho možností na ubytování od penzionů až k hotelům. Pro návštěvníky může být zážitkem pobyt v hotelu Vladimír, odkud je z pokojů krásný výhled na město.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Vánoční výzdoba, ne mnoho lidí, milá atmosfera i intimita, to je všechno v jednom, co můžete najít v adventním krajském městě Ústí nad Labem.

Ostatní informace

Ceny vánočního punče se neliší od zbytku republiky. winkDalší informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Byli zde:
2 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Ústí nad Labem západ
(vzdálenost od místa: 0.29 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Advent v Ústí nad Labem

12.12.2014 23:10
Nějak nevím, dnes (12.12.) jsem na Lidickém náměstí byl a zrovna tam bylo poměrně dost lidí, alespoň z mého pohledu :-) Někteří holt mají štěstí, že najdou moment, kdy se lidí kolem stánků moc nepohybuje a jde také o to, tu Vánoční atmosféru si řádně užít, mě na to ale dnes moc času v Ústí nezbývalo. Snad někdy příště :-) Přeji hezké svátky Vánoční a Šťastní Nový rok.

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace