Termální lázně Chrastava

Lázně, Lužické hory, Ještědský hřbet
Sjezd k lázním - restaurace a ubytování
Sjezd k lázním - restaurace a ubytování
lupa

Termální lázně Chrastava u Liberce. K dispozici jsou dva vnitřní a dva venkovní bazény o teplotách 32° až 38°C, finská sauna, parní sauna, Turecká lázeň Hammam a multifunkční vany. Voda v bazénech využívá minerální vodu s Vysokým obsahem železa a minerálů z hlubin země. Navíc je obohacená v jednom bazénu mořskou solí z Itálie a v druhém bazénu mořskou solí z Austrálie.

Bazénová hala:

Hlavní vstup do lázní
Hlavní vstup do lázní
lupa

Nacházejí se zde dva vnitřní a dva venkovní bazény, vstupní hala s pokladnou, převlékací boxi a šatní skříňky, finská sauna, parní sauna, hammam, multifunkční vany, suchý a vodní bar.

Finská sauna, parní sauna
Finská sauna, parní sauna
lupa

Velký bazén s podvodními lavicemi a lůžky s masážními tryskami se vstupem k vodnímu baru je napájen vodou z vrtu ohřátou na 32°-35°C s přísadou mořské soli z Itálie. Vířivka s intimní atmosférou je napájen vodou z vrtu ohřátou na 35°-38°C s přísadou mořské soli z Austrálie.

Venkovní sluneční terasa je spojena s dvěma venkovními bazény, které budou otevřeny od března 2013. Dále se zde nachází finská sauna o teplotě 90°- 95°C, parní sauna.

Multifunkční vana NeoQI
Multifunkční vana NeoQI
lupa

Wellness služby: Finská sauna s ochlazovacím bazénkem, parní sauna a hammam procedura, která zahrnuje prohřátí na horkém kameni, peeling speciální žínkou Kessa a mýdlová masáž speciálním mýdlem.

Venkovní bazény
Venkovní bazény
lupa

Multifunkční vana NeoQI: Multifunkční vany, mají pozitivní účinek podvodních masáží, je zde vztlak vody o optimální teplotě 37°- 39°C s cíleným prouděním na konkrétní části těla. Další funkce multifunkčních van jsou krom hydromasáží i infrasauna, která využívá infračervené záření, tzv. suché teplo, které proniká přímo do kožních tkání, přičemž účinky jsou takové, že detoxikují pokožku, povzbuzují pocení, uvolňují bolest, zlepšují krevní oběh a spalování kalorií. Parní lázeň pročišťuje pokožku a zvyšuje její elasticitu, zvyšuje schopnost pokožky přijímat účinné látky a má omlazující efekt. Vibrační masáž urychluje metabolické procesy, zlepšuje odtok lymfy a zlepšuje funkčnost pokožky, svalů a vnitřních orgánů. Vichy sprcha, jinak také „skotské střiky“, se střídavě tryskajícími proudy vody a teplotou dle požadavku klienta, masíruje a ošetřuje celé tělo a prokrvuje pokožku.

Vnitřní hala
Vnitřní hala
lupa

Terapie jsou vhodné pro všechny - muže, ženy, a to každého věku a tělesné kondice. Lázně svým vybavením a teplotou vody nejsou určeny pro děti. Pro vyžití dětí je v areálu budován dětský bazén s atrakcemi, který bude dokončen v rámci II. etapy realizace projektu, a který bude s celým komplexem propojen spojovacími krčky na konci roku 2013. Nic méně děti zákaz vstupu nemají a i oni mohou využít všeho co se v areálu nachází.Další informace

neumístěno
Poloha:
309 metrů nad mořem
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Chrastava
(vzdálenost od místa: 0.47 km)
Datum: Čas:

Diskuse k místu Termální lázně Chrastava

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace