Zámek Moravská Třebová

Tipy na výlet, Svitavsko
Kam a jak jedeme?

Do Moravské Třebové, v neděli se na náměstí neplatí, je zde otevřené i informační středisko minimálně do 16h, takže letáčky k dispozici i informace.

Od IC (to máme za zády) jdeme vpravo a dále,pak opět doprava a pak doleva na Zámecké náměstí, tam je již vchod do zámku. Po pravé straně je pokladna, restaurace i WC (bez poplatku).

Za čím jedeme?

S Golemem
S Golemem
lupa

U pokladny si vybereme okruh např. Mučírnu nebo jako my Alchymistickou laboratoř, vychází se po celé hodině, my vyšli v půl 4 s průvodkyní na prohlídku, tak si to správně načasujte, ať zbytečně nečekáte.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Nikde jsme se neubytovali, ale dali jsme si zmrzlinu kopečkovou vlevo od IC pěší zónou kolem prodejny Hedva, fotografa a dále po levé straně je okýnko.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

1
1
lupa

Určitě se mému 5,5 letému synovi nelíbilo, jak musel poslouchat výklad, když se pouštěly fotografie přes dataprojektor, ale moc se mu líbily ukázky kamínků v patře a provádění pokusů na balkoně zámku.

Ostatní informace

2
2
lupa

Alchymistická laboratoř - dospělý 50 Kč, dítě do 6 let zdarma, můžete využít pokud máte rodinné pasy Olomouckého kraje a použít tak slevu, místo 2x dospělí 100 Kč jsme platili s použitím rod.pasu 80 Kč.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Druh:
za kulturou
Byli zde:
2 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Zámek Moravská Třebová

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace