Wellness Pivní lázně Bahenec

Tipy na výlet, Beskydy, Javorníky, Valašsko
Kam a jak jedeme?

Bahenec
Bahenec
lupa

Bahenec je horská osada nacházející se za Třincem ve Slezských Beskydech v blízkosti polských hranic. Na Bahenec se dostaneme z obce Písek ležící za Jablůnkovem. K osadě vede 7 km lesní asfaltová cesta.

Za čím jedeme?

Wellness hotel Bahenec
Wellness hotel Bahenec
lupa

V osadě Bahenec sestávající se z několika chalup starousedlíků, se nachází stavení chatařů a chalupářů, včetně bývalé podnikové rekreačního chaty, dnes zrekonstruované na Wellness hotel, který nabízí pivní lázně, využívané pro relaxační pobyty.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Hotel nabízí dobrou kuchyni a to pouze pro hosty hotelu. Procházející turisté se musí spokojit s občerstvením v bistru na Kolibě, která je součástí areálu hotelu.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Osada Bahenec
Osada Bahenec
lupa

Úchvatné je okolí osady s nadmořskou výškou okolo 800 m, nabízející za pěkného počasí nádherné výhledy do údolí a na okolní kopce a přes ně na panoráma Tater v dálce. Viz. fotogalerie!!

Ostatní informace

Výjezd na Bahenec autem je omezen zákazem vjezdu pro ty, kteří nejsou hosty hotelu nebo majitely chat a chalup na Bahenci. Parkoviště před hotelem je vyhrazeno pouze pro hotelové hosty.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Druh:
na hory, na kole
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Bocanovice (Boconowice)
(vzdálenost od místa: 4.47 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Wellness Pivní lázně Bahenec

bahenec
26.05.2013 10:36

Petr Bočan

V pivních lázních bahenec jsem byl a mohu je jedině doporučit. Oproti lázním v Ostravě, nebo Táboře, se to nedá srovnávat.

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace