Rozhledna nedaleko Liberce

Tipy na výlet, Jizerské hory
Kam a jak jedeme?

lupa

Ať už v Liberci bydlíte nebo jste v tomto kraji na dovolené, neměli byste vynechat návštěvu některé z místních rozhleden. Plánujete-li spíše krátký výlet (max. 2 hodiny), je Rozhledna Císařský kámen ideální místo právě pro vás (a vaši rodinu). V obci Milíře lze bez problémů zaparkovat na neplaceném parkovišti určeném přímo návštěvníkům rozhledny.

Za čím jedeme?

lupa

Pěšky se pak vydáte na nedalekou Rozhlednu Císařský kámen, kam vás bezpečně dovede místní značení. Z rozhledny je úžasný výhled na celé okolí a hlavně jsou na 4 světové strany popisky s černobýlími fotografiemi. Uvidíte Trosky, Bezděz, Ještěd a jiné krásy místního kraje.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

lupa

Cestou zpět se můžete stavit v občerstvení, které je přímo za parkovištěm. Dá se sedět jak venku, tak v krytém přístřešku. Pokud budete mít štěstí (jako my), budou se v místě konat nějaké slavnosti a vy si budete moci pochutnat na pečeném teleti, burčáku a jiných dobrotách. Blízko tohoto kiosku se nachází pěkné hřiště pro děti.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Nejvíce se nám líbil celý výlet, myslím, že jsme tam nebyli naposled. Už se těším, až přijede nějaká návštěva, kterou tam s radostí vezmu!

Ostatní informace

Vstup na rozhlednu je zdarma a je možný celoročně na vlastní nebezpečí.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
do přírody
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Jeřmanice
(vzdálenost od místa: 1.47 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Rozhledna nedaleko Liberce

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace