přívozem od Národního divadla na Dětský ostrov

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

lupa

Vážení přátelé Turistiky i turistiky,tentokrát Vás opět pozvu na projížďku přívozem,tentokrát do samého centra Prahy.Start se nachází nedaleko Národního divadla naproti domu zvanému Hollar.Zde je stanoviště společnosti Pražské benátky.Dostanete se sem tramvají č.17,18,22,9,6 a vystoupíte vestanici Národní divadlo.Pak už je to coby Bugár dohodil a Kratochvílová doběhla.

Za čím jedeme?

lupa

Další krásné pohledy z vodní hladiny,tentokrát na Národní divadlo,Pražský hrad,Žofín,Tančící dům atd.Cíl této plavby je na Dětském ostrově a ten dělá čest svému jménu.Vaše děti,se tu opravdu vyřádí.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Na konci putování Vás nedaleko hřiště na Dětském ostrově, čeká restaurace Rezavá kotva nebo o kousek dál pak Jazz dock.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Netradiční pohledy na Národní divadlo,okolní domy nebo Tančící dům.Hřiště na dětském ostrově má svého hlídače a proto je zcela bezpečné.V Jazz docku probíhají v sobotu divadelní představení pro děti,pro dospělé je tu denně živý jazz.

Ostatní informace

lupa

Pro plavbu na přívozu platí stejné jízdenky,tramvajenky jako na MHD a také zde platí Opencard.Tento tip můžete spojit s tipem Z Císařky k Mánesu,neboť Mánes je vzdálen od Národního divadla je 150 metrů,takže sem můžete po nábřeží dojít.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha hlavní nádraží
(vzdálenost od místa: 1.9 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu přívozem od Národního divadla na Dětský ostrov

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace