Olomoucký volkswagen 1/2 maraton

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

Zvu vás do Olomouce - perly střední Moravy, kdy kromě prohlédnutí města, jenž má svou památku v UNESCO můžete 26. 6. 2010 shlédnout, popřípadě se zúčastnit 1/2 maratonu. Organizátoři propagují heslo: Buďte u zrodu legendy! O co tedy jde, kde se přihlásit a co vám to přinese a co získáte?

Za čím jedeme?

1. ročník olomouckého běžeckého festivalu bude mít start na Horním náměstí. Kromě profesionálů, můžou běžet i amatéři a dokonce je zařazený i rodinný běh na 2,5 km. Za registrační poplatek obdržíte tričko, tašku, medaili a další věci.

Budou tedy dva hlavní běhy - na 10 km a 2,5 km běh rodinný. Múžete jenom přihlížet nebo i běhat. Desetikilometrový běh poběží přes Tř. Svobody, Tř. 17. listopadu, Masarykovu tř. k nádraží, po Velkomoravské přes parky zpět na Horní náměstí. Všude tady můžete běžce vidět a povzbudit. Rodinná trať je z Horního náměstí přes Dolní nám., Alksamitovou ulicí, Lafayetovou přes Smetanovy sady zpět na Horní náměstí.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Občerstvení je pochopitelně zajištěno na Horním náměstí a pak můžete využít bohaté nabídky restaurací po celé Olomouci. Předzahrádky jsou v provozu, určitě si to užijete.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Je to bezvadný nápad uspořádat sportovní událost většího významu v Olomouci. Bude určitě úžasná divácká kulisa a pro běžce bude zážitkem běžet kolem historických památek města Olomouce. Jde o velmi dobrou propagaci města a vy můžete být u zrodu prvního ročníku!

Ostatní informace

Registrace stojí od 350 - 450 Kč a všechny podstatné další informace jsou na www.olomouckypulmaraton.cz

Na výlet vlakem

Olomouc leží na hlavní trati rychlíků z Prahy do Přerova nebo dál na Ostravu. Přednádražní prostor je nově otevřen a necelých pár týdnů používán. Přijďte se podívat, jak krásný může být příjezd do Olomouce vlakem!!!Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, pro zdatnější
Délka:
vycházka (do 6 km)
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Olomoucký volkswagen 1/2 maraton

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace