Nové vlaky na regionálních tratích

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

RegionJet1
RegionJet1
lupa

Student agency nachystala pro milovníky vlaků a novinek propagační jízcy po ČR, V týdnu od 16.5-21.5 2010 jezdily na trati Olomouc - Senice na Hané. Byl to opravdu zážitek a pokud přijedou i vám na nádraří, tak doporučuji vyzkoušet.

Za čím jedeme?

RegionJet2
RegionJet2
lupa

Tentokrát naším výletem není cíl výletu, ale cesta. Ten, kdo občas nastoupí do nějakého lokálního motoráčku, byl jistě překvapen. Vlak byl pohodlný, světelná tabule ukazovala zastávky, vzduchotechnika fungovala, voda tekla a člověk tu byl člověkem.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Svačinku jsme měli s sebou, ale věčným hladovcům doporučuji nově rekonsruovanou restauraci na olomouckém nádraží. Již jen pamětníci si vzpomenou na nádražní IV. cenovou skupinu. Nyní je tam restaurace, kam se člověk nebojí jít i s dětmi.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Líbila se nám vlaková souprava. Líbil se nám způsob propagace a i to, že třeba ČD přijdou s novými vlaky a kultura cestování se stane opravdu kulturou. V rychlících již to jde, třeba přijdou na řadu i místní tratě. Po dvaceti letech....

Ostatní informace

Cena jízdného stála pět korun, ať jste jeli, kam jste chtěli. Jiný náklad jsme neměli.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km), celodenní výlet (15-20 km)
Druh:
do přírody
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Nové vlaky na regionálních tratích

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace