Na cestách u OMV – VIVA

Tipy na výlet, Praha
vylet za gastronomiíVýlet za gastronomií

Gastronomický koncept VIVA společnosti OMV nám přiblížila Ing. Lucie Staničkova, Gastro Manager OMV Česka republika, s. r. o.

Moderní a zářivě čisté prostředí
Moderní a zářivě čisté prostředí
lupa

Síť čerpacích stanic OMV svojí značkou VIVA označuje čerpací stanice, kde se setkáte se službami tzv. convenience prodejny - pohodlným nákupem v shopu a rychlým občerstvením v gastro koutku. Jednotícím prvkem těchto čerpacích stanic je sázka na kvalitní značkovou VIVA kávu, čerstvé rozpékané pečivo a svěží design, vše doplněno nadstandardní čistotou prostředí.

lupa

VIVA kávu si na svých zastávkách u čerpacích stanic můžete dopřát ve více variacích – počínaje espressem, přes cappuccino a café latté konče. Nejde jen o kvalitu kávy, ale zároveň i o kulturu jejího prodeje – nechybí komplexní způsob servírování kávy – podšálek, sklenice s vodou a sladká sušenka jsou rovněž samozřejmostí. Ke kávě si můžete vybrat z široké nabídky občerstvení. Kromě pečiva rozpékaného na místě můžete ve více než polovině stanic ochutnat originální VIVA bagety, podle vlastního domácího konceptu, bagety jsou svou skladbou přizpůsobeny chutím a zvyklostem českého zákazníka. Ostatně, i bageterie v „kamenných“ provozech se nám po republice úspěšně rozrůstají a získávají si stále větší oblibu u zákazníků. Všechny produkty jsou samozřejmě k dostání i ve formě „TO - GO“ (vzít s sebou), a tak že si můžete vše vychutnat i během cesty.

Řadový varný blok Zanussi s protilehlým výdejním pultem umožňuje průběžné doplňování
Řadový varný blok Zanussi s protilehlým výdejním pultem umožňuje průběžné doplňování
lupa

Čerpací stanice OMV s VIVA také disponují na svých stanicích osmi Restauracemi s plnohodnotnou nabídkou teplých jídel. Partneři provozující gastronomické služby na čerpacích stanicích OMV – VIVA sice mají možnost přizpůsobovat nabídku podle krajových zvyklostí, celý koncept je však pozorně sledován z hlediska kvality a hygieny provozu. Víceúrovňový HACCP podle typu provozu je samozřejmostí.

Ivan ForalDalší informace

neumístěno
Druh:
za gastronomií
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Na cestách u OMV – VIVA

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace