Lávka river stage - Praha

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

Praha u Karlova mostu - Vstup na zahradu Klubem Lávka, Novotného lávka 1, Praha 1 - metro „A" - stanice Staroměstská nebo tram. zastávka Karlovy lázně - č. 17, 18 (22)

Za čím jedeme?

Festival Lávka River Stage bude slavnostně zahájen pro zvané hosty 1. 8. 2010 v 19:00. Připraveny budou speciality na grilu, různé nápoje a slavnostní přípitek.

Večerní program bude probíhat vždy od 20.30 každý den v srpnu 2010 kromě pondělí (9.,16., 23. a 30. 8)
Na vodní scéně se během srpna vystřídají postupně operní pěvkyně Markéta Mátlová, Lucie Fišer Silkenová, Petra Perla Notová, s klavírním doprovodem Lady Jiráskové.

Klasický balet bude zastoupen členy Bohemia Balet Sandrou Danielovou, Lucií Rákosníkovou, Terezou Chábovou, Štěpánem Pecharem, Michalem Krčmářem a Liborem Kettnerem.

Bohemia Balet - taneční soubor Taneční konzervatoře Hlavního města Prahy, v němž vystupují absolventi a studenti školy. Ke spolupráci se souborem jsou zváni mladí i renomovaní domácí a zahraniční choreografové.
Street divadlo bude reprezentovat střídavě Ati, Gents, Long vehicle cirkus, Bratři v tricku.

ATI - známý žonglér z Cirque Garuda se žhavou fire show, hypnotické žonglování, manipulace s křišťálovými koulemi, ojedinělý Cube act - žonglování z obří krychlí, vše bude doprovozeno verbálním projevem a choreografií na chůdách herce Štěpána Coufala

Long Vehicle Circus - chůze na vysokých chůdách s bravurním zvládnutím tance, akrobacie, pantomimy a nového klaunství. Premiéra v rámci českého národního dne na EXPU 2010 v Šanghaji.

Gents - skupina akrobatických umělců, předvádí společně impozantní prvky, staví ze svých těl sochy a váhy a to vše za doprovodu precizně připravené hudby.

Bratři v tricku - žonglérské duo, které vystupuje na mnoha zahraničních i tuzemských festivalech - (Letní letná v srpnu 2009)

Klasická hudba v moderní pojetí bude představena smyčcovým triem String ladies. Ojedinělá podívaná bude nabídnuta na závěr představení. Ve 21.55 budou diváci na zahradě Lávky, případně na Karlově mostě svědky vodní projekce do vodní stěny za zvuku zhudebněné Carminy Burany od Carla Orffa.
String ladies - netradiční hudební skupina, která hraje na klasické i elektrické smyčcové nástroje. Vystoupení na Eurosong 2008, hudební doprovod na turné Daniela Landy 2008

V případě nepřízně počasí se vystoupení přesune do divadelního sálu Klubu Lávka, projekce do vodní stěny bude promítnuta za každého počasí a bude vždy navazovat na představení.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

přece terasa Novotného lávky a řada dalších Restaurací a kavárniček...

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

necháme se překvapit, ale věřím, že to bude stát za to

Ostatní informace

cena dospělí Kč 250,-,
mládež a studenti Kč 100,-,

Nabízíme možnost zakoupit si voucher na jídlo a pití v hodnotě Kč 350,- , který lze čerpat v plné hodnotě dle jídelního a nápojového lístku.

Hlediště se nachází v zadní části zahrady pod Karlovým mostem a to ve stolovém uspořádání..

Předprodej zajišťuje www.ticketportal.cz, www.ticketstream.cz a přímo pokladna Klubu Lávka, Novotného lávka 1, 110 00 Praha 1telefon 221082288. Rezervace vstupenek www.lavkariverstage.czDalší informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Dejvice
(vzdálenost od místa: 1.56 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Lávka river stage - Praha

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace