Lanové centrum PROUD Olomouc

Tipy na výlet, Střední Morava - Haná
Kam a jak jedeme?

na jedné z překážek
na jedné z překážek
lupa

Jedeme vlakem, autobusem či autem do Olomouce.Z vlakového nádraží jedeme tramvají číslo 2,4,5 nebo 6 na zastávku Palackého/Nám. Hrdinů a poté se vydáme směrem k fotbalovému stadionu Sigma Olomouc. Projdeme areál fotbalového stadionu po stezce pro chodce (po levé straně nová sportovní krytá hala, po pravé straně Restaurace GÓL) až přijdeme na přechod pro chodce se semafory. Přejdeme přes přechod a pokračujeme pořád rovně po asfaltové cestě (travnatá plocha s kolejemi UP Olomouc po pravé straně a tenisové kurty po levé straně).Dojdeme k řece s dřevěným mostem. Ten přejdeme a zahneme hned doprava. Po nezpevněné cestičce vejdeme do malého parčíku, kde po levé straně už uvidíme skrze stromy velké parkoviště a také lanové centrum. Od dřevěného mostu je to cca100 metrů.

Za čím jedeme?

Jedeme za sportem, aktivním pohybem, ale především netradičními zážitky s příchutí adrenalinu;)

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Najedli jsme se v nedaleké pizzerii, která se nachází v areálu blízkého baseballového hřiště. Mají tam na výběr spoustu druhů pizzy za příjemné ceny.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Nejvíce se nám líbilo lezení na Vysokých lanových překážkách a skok Big Swing.

Ostatní informace

Lanové centrum PROUD v Olomouci můžete nyní navštívit každý víkend v červnu (mimo 14.6., 21.6., 28-29.6.) a v září, od 13 do 18 hodin, kdy máte možnost zvolit si ze speciální nabídky produktů. Také o prázdninách jsou instruktoři připraveni zprostředkovat Vám nevšední zážitky a to každý den od 13 do 19 hodin.

Více informací o produktech na http://www.lanovecentrum.cz/olomouc/verejnost/prazdniny.phpDalší informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, pro zdatnější
Druh:
za sportem
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Diskuse k výletu Lanové centrum PROUD Olomouc

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace