Jablonecké podzimní slavnosti

Tipy na výlet, Jizerské hory
Kam a jak jedeme?

lupa

Ve dnech 21.-22.09.12 se konaly Jablonecké podzimní slavnosti. I přes zdánlivou nepřízeň počasí byla akce velmi vydařená. Zamračená obloha však odradila některé ze stánkařů, tak byly částečně stoly neobsazené.

Za čím jedeme?

lupa

Během této události bylo možné navštívit trhy na Dolním náměstí a Farmářský trh v ulici U Muzea. Celkovou atmosféru dokreslovala hudba z pódia, kde se prezentovaly regionální soubory s rozličnými žánry (dechový orchestr, folk, blues, apod.). Další program probíhal u Eurocentra na Letní scéně. Mohli jste tak zahlédnout vystoupení tanečních studií od stylu disco dance, přes irský step, mažoretky až po alternativní rock.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Občerstit jste se mohli přímo na náměstí, kde bylo možné zakoupit si jak kousek prasátka, tak klobásu, bramborovou placku nebo něco sladkého na zub.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Nejvíce se nám líbilo vystoupení Andreje Mikulky (irský step) a atmosféra na trzích. Když už jsme jeli do Jablonce, tak jsme si udělali i procházku k polovypuštěnému Mšenu a nakrmili kapříky.

Ostatní informace

Vstup na trhy se neplatí žádný, ale je vhodné mít nějaký finanční obnos po ruce, kdyby se vám náhodou něco na trzích zalíbilo.-)Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Jablonec nad Nisou
(vzdálenost od místa: 0.61 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Jablonecké podzimní slavnosti

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace