Hotel Slunce a stylová plzeňská restaurace Švejk

Tipy na výlet, Českomoravská Vrchovina
vylet za gastronomiíVýlet za gastronomií
lupa

Součástí hotelu Slunce jsou dvě rozdílné restaurace: Hotelová nekuřácká restaurace a Švejk restaurant. Obě dvě jsou příjemné, pracuje zde vstřícný a ochotný personál a mají svůj specifický ráz. Chcete-li více soukromí či potřebujete organizovat soukromou akci, můžete využít rezervaci našich salónků.

Švejk restaurant
Švejk restaurant
lupa

Hotelová nekuřácká restaurace je nově zrekonstruována a nachází se v přízemí hotelu. Pro své hosty zde podáváme snídaně – pondělí až neděle od 7 do 10h. Restaurace je striktně nekuřácká a nabízí příjemné posezení. Kapacita dosahuje až 100 míst. V čele restaurace je plně vybavený bar, u kterého můžete taktéž posedět.

Švejk restaurant

Švejk restaurant
Švejk restaurant
lupa

Stylová plzeňská restaurace ve dřevě sídlí v přízemí hotelu. Veškeré vybavení restaurace navozuje atmosféru z počátku 20. století, kdy si legendární Švejk plnil své armádní povinnosti. Kapacita Švejkovny je až 80 míst, k dispozici je i letní zahrádka.

Nabízíme speciality české kuchyně a výborného certifikovaného plzeňského piva.

HOTELOVÁ RESTAURACE

Hotelová restaurace
Hotelová restaurace
lupa

V nekuřácké Hotelové restauraci je příjemné a klidné prostředí nachází se v přízemí hotelu. Součástí restaurace je letní zahrádka kde v létě hraje živá hudba (pátek, sobota) + letní grilování. Kapacita restaurace je 70 až 100 míst, 8 míst u baru + taneční parket a pódium.

Hotelová restaurace
Hotelová restaurace
lupa

Velký výběr specialit kuchyně a míchaných nápojů. V naší hotelové restauraci pořádáme soukromé akce, akce pro hosty a veřejnost s živou hudbou nebo DJ. Po upravení restaurace vytvoříme taneční parket, součástí restaurace je i pódium pro kapelu. Každoročně pořádáme úspěšné silvestrovské večery, rauty i taneční zábavy.

Těšit se můžete i na pravidelné gastronomické akce VELIKONOCE – JEHNĚČÍ,

KVĚTEN – SPECIALITY S CHŘESTEM, ČERVEN, ČERVENEC, SRPEN – GRILOVANÉ SPECIALITY, ZÁŘÍ, ŘÍJEN – ZVĚŘINOVÉ HODY, LISTOPAD – MARTINSKÉ HUSY.

Kontakt:

Hotel Slunce HB s.r.o.
Jihlavská 1985
580 01 Havlíčkův Brod
Tel.: 00420-569 496 200 Fax: 00420-569 421 484
E-mail: recepce@hotelslunce.com
www.hotelslunce.comDalší informace

neumístěno
Druh:
za gastronomií
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Havlíčkův Brod
(vzdálenost od místa: 1.19 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Hotel Slunce a stylová plzeňská restaurace Švejk

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace