Aquacentrum Pardubice, plavecký areál

Tipy na výlet, Pardubicko
Kam a jak jedeme?

Do Pardubic se vyráží většinou za sportem, na hokej, na basket, na koníčky, nebo na plochou dráhu. Za sportem míříme i tentokrát, ale za sportem aktivním do aquacentra.

Za čím jedeme?

Aquacentrum Pardubice
Aquacentrum Pardubice
lupa

Zrekonstruované pardubické aquacentrum nabízí návštěvníkům nespočet atrakcí, sportovního vyžití, relaxu a odpočinku. Nejmodernější 50 bazén v Čechách splňuje všechna kritéria, jak pro závodní plavce, tak i pro rekreační plavání. Teplota vody je příjemných 27 stupňů.

Ještě příjemnější teplota vody 29 stupňů je v rekreačním bazénu. Pro nejmenší návštěvníky je připraveno brouzdaliště s vodou teplotě 30 stupňů, dětičky zde očekává vodní ježek, přátelský delfín a dětská skluzavka. Pro dorostence, ale i dospělé je zde 34 metrů dlouhá troj-skluzavka, ale zejména 102 metrů dlouhý tobogán „Megaslide“.

Wellnes centrum nabízí možnost saunování ve finské sauně, sněhovou komoru. Infrakabinu, ale i masáže. Sportovní aktivity je možno provozovat ve fitness centru, které je rozděleno do 3 zón. Posilovna, tedy strojová zóna, kardio zóna s rotopedy, běhátky a veslařskými trenažéry, třetí zónou je tzv. funkční, která je určena pro skupinové cvičení.

V letním období návštěvníky očekává letní pláž, které je otevřena v období červen - srpen každý den od 9:30 do 20.00. Venkovní areál nabízí k vyžití víceúčelový bazén s tobogánem a skluzavkou, chrliči vody, masážními lůžky a šplhací sítí. Dětská bazén s vodní číší a brouzdaliště se skluzavkou.

Veškeré aktuální info jako vstupné, otevírací doba, informace o novinkách a akcích jsou k získání na webu aquacentra zde: http://www.aquapce.cz/

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Možnost občerstvení je přímo v aquacentru v „mokrém bistru“, které je dostupné jak z 50 m bazénu tak z aquazóny vodních atrakcí.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Co se komu líbí, nebo bude líbit je individuální, ale děti a dorostence od tobogánu a skluzavek budete dostávat asi těžko…..Smile

Ostatní informace

Kontakty:

PAP Pardubice o.p.s.
Jiráskova 2664

530 02 Pardubice

tel. recepce: 461 101 200
fax: 461 101 222

e-mail info@aquapce.cz

web: http://www.aquapce.cz/Další informace

Hodnocení:
4055. místo
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za sportem, na kole
Bylo zde:
8 turistů
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Pardubice-Pardubičky
(vzdálenost od místa: 0.57 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Aquacentrum Pardubice, plavecký areál

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace