Adventure golf

Tipy na výlet, Kladensko Rakovnicko
Kam a jak jedeme?

hřiště
hřiště
lupa

Jedeme do Kladna a z Kladna na Velkou Dobrou a dále do Horního Bezděkova. Advanture golf je hned na kraji a tedy ho nemůžete minout, pokud tedy jako my si nezvolíte objížďku když si špatně odbočíte.

Za čím jedeme?

malá golfistka s velkou holí:)
malá golfistka s velkou holí:)
lupa

Adventure golf v překladu zábavný je plný překážek a tudíž je občas velice těžké se trefit do jamky. Ve fotogalerii přidávám fotky jelikož to opravdu stojí se na to podívat a následně si to jet vyzkoušet. Na adventure golf mohou i relativně malé děti i pro ty jsou zde připraveny hole.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

jedna z drah
jedna z drah
lupa

Najíst se dá přímo v restauraci, která je u adventurového hřiště. Nenajíte se příliš moc, protože zde nevaří, ale my jsme se například trefili do hermelínového víkendu a velice jsme si pochutnali jak na hermelínu s ořech, v lískovém těstě tak i na domácím štrúdlu.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

I s naší malou Elišku jsme si užili moc a moc legrace, jen jsme si museli dávat pozor, aby nám nespadla do jezírka. Rozhodně se tam opět brzy vrátíme.

Ostatní informace

Vstupné je pro dospělého 120,-Kč na hodinu a za každých dalších započatých 15 minut se platí 30,-. Děti do 100 cm mají vstup zdarma a ostaní hradí dle platného ceníku.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za sportem, na golf
Byl zde::
1 turista
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Nejlepší místa v okolí

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Unhošť
(vzdálenost od místa: 5.48 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Adventure golf

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace