Advent v Brně

Tipy na výlet, Brno a okolí
Kam a jak jedeme?

Večermí Brno
Večermí Brno
lupa

Adventní rozjímání v Brně začne v pátek před první adventní nedělí (26. 11. 2010) rozsvícením Těsnohlídkova vánočního stromu. Ten bude již 17. 11. 2010 přivezen z lesů v okolí Křtin. Zatím jsou tři kandidáti na vánoční srom a který strom to konkrétně bude , rozhodují občané web-hlasováním.

Za čím jedeme?

Co obyvatelé a návštěvníky čeká? Jako již tradičně centrum dění bude na hlavním brněnském náměstí. Tam budou adventní trhy s vánočním zbožím a tam také bude strom stát. Do předvánočního veselí se zapojí i nový orloj, ze kterého již každou hodinu (dosud pouze v 11 dopoledne) bude vypadávat speciální vánoční kulička. Na památku si tak lidé mohou rozebrat až 357 kuliček s vánočním motivem.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

A právě o jídle, dobrém vánočním čaji či punči ty trhy oslavy jsou především. Program bude denně probíhat až do 21 hodiny a jistě pro potěšení svého bříška i jazyka najdete dostatek inspirace.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Advent je období klidu a potkávání se s přáteli. K tomu se právě chystající adventní trhy určitě hodí. A tak zapomeňte na chvíli na neumytá okna a resty v práci a přijďte se pobavit do centra do Brna.

Ostatní informace

Vstup na trhy je pochopitelně zdarma. Kolik se chystáte utratit v okolí stojících stáncí však záleží jen a jen na vás.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi, romantika
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Nejlepší místa v okolí

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Brno hlavní nádraží
(vzdálenost od místa: 0.99 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Advent v Brně

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace