Ski areál Lipno

Ski areál, Šumava
Ski centrum je v provozu

Sníh: 50 - 110 cm 7 z 7 vleků a lanovek v provozu
Teplota: 4°C v 11.6 z 11.6 km sjezdovek v provozu
Náš tip: podívejte se na aktuální sněhové podmínky v ostatních skiareálech do sekce Zima!

Nekonečné Pohodlí pro rodiny. 3 nové 4sedačkové lanovky, prodloužené sjezdovky, Foxpark kapitána Lipánka, dětské ceny do 15 let.

Mapa ski areálu
Mapa ski areálu
lupa

Skiareál Lipno je moderní lyžařské nabízející nekonečné Pohodlí pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Díky mohutné investici v roce 2008 se můžete těšit na pohodlnou a bezpečnou přepravu bez front na 3 nových čtyřsedačkových lanovkách a 3 pohyblivých kobercích v dětském výukovém hřišti. Prodloužené až 60 m široké sjezdové tratě zaručují kvalitní a bezpečné lyžování.

TIP Turistika.cz: Rezidence Club Canada - příjemné ubytování, sauna

lupa

Pro vyznavače dobrodružství je připraven atraktivní snowpark v délce 600 m a večerní lyžování na 1300 m dlouhé sjezdovce. 40 Sněžných kanónů na všech sjezdovkách garantují sněhovou jistotu po celou zimu. Klenotem Skiareálu je nejmodernější výukové hřiště v ČR – FOXPARK využívající moderní trendy lyžařské výuky dětí již od 3 let. K zakoupenému skipasu platí zdarma vstup do Foxparku! Na bezplatném centrálním parkovišti přímo u lanovky naleznete kompletní zázemí pro Vaši zimní dovolenou - 2 alpské Restaurace, Apres´skibary, lyžařskou půjčovnu, školu, skiservis, supermarket. V těsné blízkosti se nachází vodní ráj Aquaworld, bobová dráha, animační programy a další služby pro volný čas.

Proč strávit zimní dovolenou s lyžování ve Skiareálu Lipno:

1.Nejkvalitnější české lyžařské středisko pro rodiny s dětmi.

2. Pohodlná, rychlá a bezpečnápřeprava bez front na 3 nových čtyřsedačkových lanovkách, 3 pojízdných kobercích ve výukovém hřišti a 2 dětských vlecích.

3. Delší, širší a bezpečné sjezdovky, atraktivní snowpark s vlastní čtyřsedačkovou lanovkou.

4.Nejvýkonnější zasněžovací systém v ČR.

ski pod modrou oblohou
ski pod modrou oblohou
lupa

5.Nejmodernější výukové hřiště v ČR – Foxpark.
6. Kompletní zázemí pro lyžaře přímo u lanovky.
Nabídka lyžařské školy Skischool Lipno 2008/2009:
Lyžařská škola Skischool Lipno je největší a nejlépe vybavenu lyžařskou školou v České republice jako jediná využívající nejmodernější lyžařské výukové hřiště v České republice - Foxpark . Lyžařská výuka probíhá zábavnou avšak efektivní formou her a soutěží, známou z alpských středisek.

Tip: Ubytování Lipno nad Vltavou

VideoDalší informace

Hodnocení:
neumístěno
Poloha:
735 metrů nad mořem
Bylo zde:
5 turistů
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Lipno nad Vltavou
(vzdálenost od místa: 1.9 km)
Datum: Čas:

Diskuse k místu Ski areál Lipno

Lipno poprvé a naposledy!!
27.01.2012 08:00

Klára

Na Lipno hlavně nejezděte, když je sluníčko a mrzne.. Včera jsme poprvé vyrazili s rodinou na Lipno,  protože bylo krásné počasí, tak jsme se moc těšili... Bohužel, když jsme dorazili na sjezdovku, tak nás nadšení přešlo!! Celý den foukala sněžná děla... bez přestávky, celý den a úplně všechny... Takže když jsme jeli po sjezdovce a projížděli kolem děl, tak jsme dostali do obličeje zmrazkama, které lítaly z děl. Dost nepříjemné!!! Nebylo kam utéct, jela naprosto všechna sněžná děla! Děla navíc dost nepříjemně hučí, takže po dvou hodinách už z toho dost bolí hlava... No prostě na Lipno jsme jeli poprvé a naposledy..Příště už se zase vrátíme na ověřený Mitterdorf do Německa, kde si návštěvníků váží! Klára

Jak je to v roce 2016?
11.02.2016 14:26

Jana
Nevíte, jak je na tom skiareál teď v roce 2016? Moc názorů nemůžu na internetu najít. Podle webkamery https://www.webkameryzive.cz/skiareal-lipno-kramolin tam je dost sněhu, ale celkový dojem na mě pětihvězdičkově nepůsobí. Mám to daleko a nechci jet jen tak na zkoušku. Za názor díky.

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace