Netradiční kovová ZOO

Muzeum, Zlínsko
V kovové ZOO lvi nekoušou

Netradiční kovová ZOO bude od soboty 21. dubna k vidění ve Starém Městě v areálu firmy Kovosteel.

lupa

Kovovou zoo současné době obývá několik desítek zvířat a stále se rozrůstá. Zvířata jsou v životní velikosti a svojí propracovaností a dokonalostí jsou téměř autentická s živými. K vidění je lví výběh, gorila, gepardi, koně, nosorožci, pštros, želvy, ale i labuť, lama a spousta dalších. Zvířata jsou vyráběna z kovového odpadu, tj. suroviny, kterou Kovosteel disponuje.

lupa

Sobotní odpoledne slibuje příjemnou zábavu již od 13 hodin. Hudební a taneční produkce, Kovářská show, ale také EKO módní přehlídka, neboli móda z odpadů, bikerská show. Také odstartuje horkovzdušný balon a na závěr večera vystoupí vizovická skupina Fleret.

Otevření kovové zoo proběhne v 15 hodin. Svého kovového konkurenta přijdou podpořit také zoo z Hodonína a ze Zlína-Lešné, které zde budou mít své stánky.

Staré Město se během soboty pokusí také o překonání národního rekordu ve sběru použitých baterií.

Vstupné na akci je stylové – vstupenku obdržíte za vysloužilý elektrospotřebič či nákup lahve vody.

Den otevřených dveří v Muzeu J. A. Komenského

Muzeum J. A. Komenského v Uherském Brodě zpřístupní v sobotu 21. dubna své expozice zdarma. Připojí se takto k Mezinárodnímu dni památek a historických sídel 2012.

Po celý den od 9 do 16 hodin bude možno navštěvovat expozice a výstavy. Je připravena také videoprojekce z Videotéky Musaionfilmu.

lupa

V tomto roce si připomínáme 420 let od narození J. A. Komenského, expozice muzea, je věnována životu a dílu jednoho z největších českých myslitelů, ale také umělecké tvorbě inspirované učitelem národů.

Tento den není jediným, kdy bude Muzeum otevřeno zdarma. Další příležitostí bude Mezinárodní den muzeí 2012 v sobotu 19. května.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Poloha:
186 metrů nad mořem
Bylo zde:
8 turistů
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Staré Město u Uherského Hradiště
(vzdálenost od místa: 0.39 km)
Datum: Čas:

Diskuse k místu Netradiční kovová ZOO

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace