Hodiny plné zábavy v libereckém centru Babylon

Aquapark, Jizerské hory
Již dlouho jsme přemýšleli o tom, že bychom se jeli podívat do tak vyhlášeného zábavného centra Babylon v Liberci. Nyní jsme se konečně odhodlali a vůbec poprvé jsme toto středisko plné nekonečné zábavy navštívili. A byl to vskutku moc podařený výlet, o který se s vámi nyní podělím.

Než jsme se na sever Čech vydali, zjišťovali jsme si, jaká nabízí Liberec ubytování, ale vzhledem k tomu, že naším cílem bylo právě centrum Babylon, nakonec ubytovali jsme se ve čtyřhvězdičkovém hotelu Babylon, který je, jak již název napovídá, součástí celého komplexu.

Ubytovali jsme se něco kolem třetí hodiny odpolední a poté jsme hned vyrazili poznávat zábavné centrum. Jelikož máme s manželkou dvě malé děti, tak naší první Zastávkou byl aquapark, který je největším krytým aquaparkem u nás. Zažili jsme zde spoustu zábavy, s manželkou jsme nabírali síly ve vířivce, s dětmi jsme se sklouzli po tobogánu nebo si například vyzkoušeli sílu divoké řeky.

Na večer jsme si šli zahrát bowling, jenž se uvnitř komplexu též nachází. Kolem desáté hodiny večerní jsme pak i s dětmi dorazili na pokoj, kde jsme se uložili ke klidnému a vydatnému spánku.

Druhý den jsme se hned po snídani vydali navštívit místní lunapark, ve kterém jsme se celá rodina pořádně vyřádili. Lunapark je postaven ve stylu staročeské pouti, což celému prostoru dodává neobyčejný nádech.

Než jsme centrum Babylon opustili, ověřili jsme si své schopnosti v IQparku, kde nás čekaly nejrůznější hlavolamy, optické klamy, logické hry či interaktivní exponáty. Před samotným odjezdem domu jsme si pak s dětmi zahráli takzvanou „laser game“, kde jsme po sobě stříleli laserovými pistolemi a opět jsme se skvěle bavili.

Návštěvu libereckého centra Babylon rozhodně doporučuji každému z vás.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Poloha:
353 metrů nad mořem
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Liberec
(vzdálenost od místa: 0.89 km)
Datum: Čas:

Diskuse k místu Hodiny plné zábavy v libereckém centru Babylon

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace