TURISTIKU PODPORUJÍ
61 478 turistů a cestovatelů
110 556 výletů, turistických cílů, tras a cestopisů
1 368 143,- odměny za články

Evropský Program Pro Rozvoj Individuální Turistiky 2013 - diskuse

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.
  • turista
    Tomáš Ondráčka
    Re: Spam
    25.1.2013 12:45
    Děkuji, zajímavé počteníčko, na druhou stranu mě to už ani nijak nevyvedlo z míry... Jen po přečtení článku se naskýtá (tedy alespoň pro mně) otázka, jakto, že ten "výherní" email přišel ze serveru turistika.cz ( email odesilatele je redakce@turistika.cz ). V článku je totiž jedna krásná věta : "Zadavatel e-mailové reklamy (v tomto případě „výhry“) si službu zaplatil např. u Seznam.cz nebo Centrum.cz a výsledek už známe." Chápu to tak, že zadavatel té reklamy zaplatil i serveru turistika.cz, tudíž server turistika.cz věděl o této klamavé reklamě a dovolil ji rozšiřovat svým "klientům", respektive registrovaným uživatelům?
  • turista
    Tomáš Krlín
    Spam
    23.1.2013 21:55
    Dobrý den, také mi podobný e-mail přišel. Posílám odkaz na varovný článek: http://www.mesec.cz/clanky/komise-evropskeho-programu-dovolena-pro-ty-co-se-nachytaji/ Tomáš Krlín
  • Evropský Program Pro Rozvoj Individuální Turistiky 2013
    23.1.2013 16:39

    Dobré odpoledne,

    dnes mi ze serveru turistika.cz přišel mail - Obdržel jste garantovaný 3-denní pří děl již uhrazené ubytování pro 2 osoby, k využití v libovolném hotelu, jenž se účastní programu.

    Já osobně tedy nevěřím všemu, co mi příjde, proto se chci zeptat, jestli s touto záležitostí máte někdo také zkušenost.

    Díky

    Tomáš Ondráčka

Přidat příspěvek do diskuse

Email se nezobrazí.

Zpět na příspěvek Evropský Program Pro Rozvoj Individuální Turistiky 2013