Za krásnou přírodou a poznáním do Modřanské rokle

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

lupa

Do Přírodní památky Modřanská rokle,která se nachází mezi Libuší a Modřany v Praze 4,se dostanete autobusem 198 nebo 197 od stanice metra Smíchovské nádraží nebo č.165 od metra Chodov nebo Opatov.Vystoupíte každopádně ve stanici Jirčanská.Od stanice projdete ulicí Skalská a ulicí Na Šejdru,která Vás dovede k odbočce do přírodního parku.Odtud půjdete nebo pojedete po Cyklostezce A21 směr Braník.Celou cestu Vás budou doprovázet tabule Naučné stezky.

Za čím jedeme?

Modřanská rokle je přírodní památka mezi Libuší a Modřany,v údolí Libušského potoka.Čeká na Vás krásná příroda,skály,lavičky,přehrada,ale hlavně klid a zurčící potok.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

lupa

Doporučuji vzít s sebou sváču a využít Restauraci U Vltavy na Obchodním náměstí.Tam se dostanete tramvajemi 3,17,21 do stanice Nádraží -Modřany.Bude to příjemné zakončení putování v Modřanech.Já jsem vyrazil po obědě,sváču s sebou a na večeři už zase doma.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Cesta je pohodová a vůbec nevnímáte,že jste ve městě.Jen z dálky uslyšíte tramvaje.chodí sem rodiny s dětmi,jezdí tu na kole/jen pozor vede tudy Cyklostezka/.Velice rády zdejší klid využívají maminky s kočárky.

Ostatní informace

Ani sem se ještě bohužel neplatí vstupné a někteří lidé se podle toho chovají.Pozitivní je,že většina se tu chová jako v přírodě,tedy slušně.Další informace

Hodnocení:
neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Délka:
vycházka (do 6 km)
Druh:
za sportem, do přírody, na kole
Byli zde:
3 turisté
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Modřany zastávka
(vzdálenost od místa: 1.9 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Za krásnou přírodou a poznáním do Modřanské rokle

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace