Výstava osobních věcí Elvise Presleyho poprvé v ČR! - ZDARMA

Tipy na výlet, Praha
Kam a jak jedeme?

Jedinečná příležitost se naskytne návštěvníkům obchodního centra Šestka ve dnech 29. dubna až 8. května. Proběhne zde totiž jedinečná výstava Elvise Presleyho, která k nám zavítá přímo z Memphisu, rodného města tohoto světově proslulého hudebníka.

Za čím jedeme?

Na výstavě "Elvis žije", která se ukuteční v prostorách obchodního centra budete moci shlédnout více jak 50 osobních věcí, některé jsou zapujčeny z Muzea v Memphisu a velká část jich také pochází ze soukromých sbírek.

Výstava bude zahájena v pátek 29. dubna v 17:00 hod, vystoupením "Elvis Presley Revival", který zde zazpívá na živo a následně rozdá zájemcům autogramy. A jako bonus se s Elvisem budete moci i vyfotit a fotku si odnést jako dárek.

Unikátní projekt navštíví Českou republiku poprvé a svým návštěvníkům nabídne např. Elvisův poslední cadillac (1974 - 1977) se speciální SPZ "1ELVIS", Elvisovu kytaru Hagström, šperky, oblečení a mnohé další. Celá výstava bude doprovázena informačními tabulemi.

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Najíst se můžete v obchodním centru Šestka, nachází se zde několik občerstvení.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

Určitě si nenechám návštěvu této jedinečné výstavy ujít. Kdo ví kdy se nám naskytne příležitost zase spatřit Elvisův cadillack

Ostatní informace

Výstava je přístupná od 09:00 do 21:00 v období od 29.4 do 8.5 a je zcela ZDARMA.Další informace

neumístěno
Náročnost:
rodina s dětmi
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Praha-Ruzyně
(vzdálenost od místa: 1.91 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Výstava osobních věcí Elvise Presleyho poprvé v ČR! - ZDARMA

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace