Výlet za pivem do pivovaru U Kozlíků

Tipy na výlet, Kladensko Rakovnicko
Kam a jak jedeme?

lupa

Zveme nejen Pražáky na výlet za dobrým pivem do Starokladenskýho povivaru U Kozlíků. Vyrazíme v dopoledních hodinách novým klimatizovaným mikrobusem z Prahy do Kladna, a večer opět z Kladna do Prahy.

Konečně je výlet, kde nic nemusíte zařizovat :)

Za čím jedeme?

lupa

Jedeme za jedinečným zážitkem, ochutnávkou speciálních piv a prohlídkou pivovárku od majitele Ing. Petra Macháčika. Zažít netradiční atmosféru, a vychutnat si různé druhy silných i ovocných piv až do dna.

Více o tom je na: www.pivnivylety.cz

Jak a kde jsme se najedli a ubytovali?

Tipy na ubytování v okolí

Najíst se dá vždy přímo v pivovarské restauraci. V pivovaru U Kozlíků je pro návštěvníky připravena výborná domácí svíčková na smetaně s knedlíky.

Co se nám nejvíce líbilo a co naopak ne?

lupa

Nejlepší je široký výběr různých druhů piv, které se neustále mění, a nejsou všude běžně k dostání. Od klasických desítek, přes jedenáctku, čtrnáctku až osmnáctku. Delikatesní pivo Černý Havíř či pivo pšeničné. A když se navíc můžete podívat, i jak se vaří... :-)

Ostatní informace

lupa

Konečná cena je za jednodenní výlet, a zahrnuje: dopravu klimatizovaným mikrobusem, 40 minutovou exkurzi pivovaru od majitele, vynikající oběd, 2x 0,5 l speciálního piva dle výběru přímo z pivovar, 0,3 l welcom drink. To vše, včetně dárku na cestu zpět, za 890 Kč.Další informace

neumístěno
Náročnost:
pro zdatnější
Druh:
za kulturou
Jak se Vám tam líbilo ?

Komentář:

Vyhledání vlakového spojení
Odkud:
Kam: Kladno-Švermov
(vzdálenost od místa: 0.93 km)
Datum: Čas:

Diskuse k výletu Výlet za pivem do pivovaru U Kozlíků

Výlet za pivem do pivovaru U Kozlíků.
06.08.2011 22:31

Doufám, že se tam také někdy dostanu. Když ono je těch minipivovarů a malých pivovarů v Česku asi stopadesát. Jak to stihnout? Všude výborná, hustá piva. Světlá, polotmavá, tmavá, ječná, pšeničná, medová, ovocná. Se spodním kvašením. S horním kvašením. Každé chutná jinak. Zatím jsem jich navštívil asi patnáct. Ne nadarmo se už před léty vžil výraz "Pivní turistika", a ne jen pro hosty z Velké Británie. Je skvělé spojit pěkný výlet přírodou nebo památkami a zakončit příjemně unaven v minipivovaru s vynikajícím pivem.

Výborný minipivovar
07.08.2011 16:40

V tomto minipivovaru jsem byl asi před rokem. Jelikož mě bolela silně hlava, protože jsem byl po noční směně, nemohl jsem si pivo dokonale vychutnat. V dohledné době se tam chci opět zastavit a napravit si dokonalé mínění. Máme v práci malou partu a navštěvujeme minipivovary. Musím říci, že nikdy bych nevěřil tomu, že je jich tolik. Už se nedivím, že velcí giganti mají starosti s odbytem a musí neustále dávat do tisku a médií reklamy na svoje zboží. Je vidět, že dobrý výrobek se prodává sám. Jen tak dál.

Výlety za pivem
07.08.2011 18:28

Veronika

Přesně toto víme, a proto jsme Pivní výlety založili. Starokladenský pivovárek je krásný, a proto takových to pivovárků, těch nejpěknějších a s nejlepším pivem, vyhledáváme více. Pro velký zájem tyto vílety opakujeme, a nebo vytváříme na míru pro partičku lidí. Vždy je v tom zahrnuta cesta z Prahy (aby nikdo nemusel z Vás řídit - známe to :-)), prohlídka a to od majitele pivovaru, ochutnávka, piva v ceně a obýdek. Samozřejmě s večerním odvozem zpět, jelikož ne každý z nás má celý víkend na to, aby byl mimo svůj domov. Více bude na www.pivnivylety.cz

Vaše názory nás zajímají, děkujeme :))

Nadpis: (nepovinný)

Vaše jméno:

Email: (nezobrazí se)

Text:

Sledovat diskusi e-mailem
Váš email:
Sledování můžete kdykoliv zrušit jedním kliknutím.
Email:
Heslo:
Vytvořit účet Zapomenuté heslo
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. další informace